Zobrazit fotogalerii
Dům | Prodej | 4+kk | Mladá Boleslav | 12 350 750 Kč
Líbilo by se Vám žít ve městě, a přesto být obklopeni přírodou? Chcete se stát součástí skvěle navrženého projektu, díky kterému máte přírodu doslova pár kroků za domem?

V moderní a prakticky řešené vile, najdete jednotku o dispozici 4+kk a komfortních 152 m2 vnitřní užitné plochy ve dvou podlažích. Podlahová plocha jednotky je 160 m2. Součástí jednotky je vlastní garáž a k tomu je před vilou další privátní parkovací stání. V zadní části domu si budete užívat privátní rovinatou zahradu o výměře 286 m2, která navazuje na venkovní terasu. Celková výměra pozemku, který náleží k této jednotce je 440 m2.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který má celkem 41 m2. Dále je zde samostatná toaleta, předsíň, garáž s technickým zázemím. Po schodišti do prvního patra, jsou tři samostatné ložnice, druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstup do oddělené prádelny. V hlavní ložnici je navíc další sprchový kout a toaleta.

Podlahy všech obytných místností jsou vinylové, v koupelnách a WC je kvalitní keramická dlažba. V garáži je betonová stěrka. Stěny vnitřních omítek jsou štukové, v koupelnách a na WC je keramický obklad. Stropy obytných místností, koupelen a WC mají sádrokartonové podhledy. Po celém domě je podlahové topení, které obsluhuje kondenzační plynový kotel. Všechna okna s izolačním trojsklem mají přípravu na předokenní žaluzie. Garáž se zavírá zateplenými sekčními vraty na dálkové ovládání.

Víme, že maličkosti dělají velké věci. Právě proto, jsme do jednotky vestavěli komín, abyste si dokonalost obývací části mohli v již v podzimních měsících zpříjemnit u krbu. Mimo vybrané materiály z našeho klientského centra, máte možnost dům na přání vybavit nadstandartními prvky, které si u našich dodavatelů vyberete.

Kostru stavby domu tvoří železobetonová nosná konstrukce. Obvodové výplně a konstrukce příček jsou provedeny z pórobetonových tvárnic. Fasáda je zateplená kontaktním zateplovacím systémem z polystyrenu a na jejím povrchu je tenkovrstvá minerální omítka. Plochou zateplenou střechu opatřenou hydroizolací, kryje zásyp ze štěrkového kačírku.

Dle průkazu energetické náročnosti budovy, jde o objekt s velmi nízkou spotřebou energie. Energetická náročnost budovy třídy B – velmi úsporná, přičemž celková dodaná energie 92 kWh/(m2.rok), řadí jednotku do kategorie A.
Termín zahájení výstavby 06/2023.

Jde skutečně o výjimečné bydlení, prakticky na konci slepé ulice, v krásné příměstské lokalitě Chrást u Mladé Boleslavi.

Vysoká občanská vybavenost města Mladá Boleslav a výhody příměstské dopravy, kde linky MHD pravidelně zajišťují autobusové spojení přímo do příměstské části Chrást, splňují vysoké nároky zájemců o rodinné bydlení.

V neposlední řadě určitě stojí za zmínku skvělá dostupnost hlavního města Prahy, kde jste v centru pohodlnou dálniční jízdou po D10, za necelou hodinu jízdy autem. Černý Most stíháte za pouhých 20 minut.
photo_1
Tato nabídka je součástí projektu
Vila Chrást I

Specifikace

Evidenční číslo:
D20232
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Mladá Boleslav
Cena:
12 350 750 Kč
Cena poznámka:
+ právní servis a odměna realitní kanceláře
Možno hypotéka:
Ano
Obytná plocha:
151 m2
Zastavěná plocha:
95 m2
Užitná plocha:
151 m2
Plocha parcely:
440 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Balkón:
Ne
Terasa:
Ano
Plocha terasy:
15 m2
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
286 m2
Parkování:
Garáž, Venkovní stání
Počet parkovacích míst:
1
Konstrukce budovy:
Skelet
Rok výstavby:
2023
Stav nemovitosti:
Novostavba
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
V domě, plynové, podlaha
Celkem pater:
1
Počet bytových jednotek:
1
Počet místností:
4
Počet nadzemních podlaží:
2
Umístění:
Okrajová zástavba
Charakter obce:
Velké město
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Zařízeno:
Nezařízeno
Dopravní dostupnost:
MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Vlak
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti budovy:
92 kWh/m2 za rok
Energetická náročnost podle vyhlášky:
264/2020 Sb
další podrobnosti