O společnosti

Představení společnosti

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu v České republice již od r. 2006. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, a to i komerčního charakteru. V našem logu jsme použili symbol pomoci, který vyjadřuje naší filozofii ve vztahu k účastníkům realitního obchodu.

Orientovat se na dnešním trhu s nemovitostmi, či přímo mezi realitními kancelářemi je pro laika velice složité. Naším cílem je pomoci Vám bezpečně uskutečnit realitní obchod a být tím „MAJÁKem“ na Vaší cestě při realizaci obchodu s nemovitostí.

Klientům veškeré podrobné informace spojené s našimi službami a samotným realitním obchodem sdělí přímo konkrétní makléř, specializující se na danou oblast. Naši makléři jsou připraveni Vám pomoci s realizací pro Vás jistě tak důležitého životního rozhodnutí, jakým je prodej či nákup nemovitosti. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci, kde můžete s makléřem probrat vhodný postup při realizaci realitního obchodu, případně také zkonzultovat možné situace, či komplikace, které v souvislosti s Vaším případem mohou nastat.

 

V rámci spolupráce se společností KUZO Partners s.r.o. jsme schopni klientům poskytnout tyto 

Služby

Od počátku naší působnosti na realitním trhu se snažíme přispívat profesionálním přístupem ke zkvalitnění poskytovaných služeb ze strany realitních kanceláří. Jádrem našich služeb jsou schopní, čestní a ochotní lidé, profesionálové ve svém oboru. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám byli spolehlivou zárukou úspěšného prodeje, koupě, či pronájmu Vaší nemovitosti.

 

  • Naší vizí je být vždy pro naše zákazníky Partnerem, na kterého se mohou opakovaně obracet v případě potřeby nějaké služby související s realitní oblastí.
  • Naší snahou je soustavné poskytování služeb na vysoké profesionální úrovni, což přináší pozitivní vnímání realitních kanceláří mezi laickou veřejností. Svými službami se snažíme nastavovat standard v oblasti realitního trhu.

 

Kontakty makléři

Zkonzultujte s makléřem jaké služby pro Vás může realizovat.

Kontaktujte naše makléře ve Vámi vybrané lokalitě. 

Další informace

DEVELOP & SERVICE

Zajišťujeme servis pro Investory zabývající se developerskou činnosti, a to prostřednictvím našeho uceleného systému pro správu developerských projektů

Klientská zóna

V rámci naší Klientské zóny komunikujeme s klienty v průběhu realizace developerského projektu až do předání nemovitosti

Další informace