• makléř má 100% provize

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Jste realitní makléř? Spolupracujte s námi!

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu od r. 2006. Již od počátku našeho působení na realitním trhu realizujeme formu spolupráce mezi společností a makléři, která je přínosná a výhodná pro obě strany.

Pro realitní makléře situace na českém realitním trhu není úplně jednoduchá, a to pokud působí samostatně, ale i ve franšízingových sítích, či menších RK. Rozhodnutí, zda akceptovat nižší procentuální ohodnocení ze zrealizované provize v případě spolupráce s velkou RK, nebo zda upřednostnit vyšší odměnu za podmínky neustálého placení provozních nákladů v případě samostatné činnosti, je v této době velmi složité a v mnoha případech vede špatné rozhodnutí i k neúspěchu a k celkovému ukončení realitní činnosti.

Moderní forma spolupráce s makléři, která je naší společností realizována, umožňuje spolupracujícím realitním makléřům, či drobným zprostředkovatelům, snížit své náklady na nezbytné minimum a zvýšit své příjmy ve velmi krátké době na maximální možnou výši.

Systém spolupráce je jednoduchý, přehledný a hlavně finančně výhodný. Makléři vždy zůstává 100% provize z obchodního případu (celá rezervační záloha zůstává u makléře) a naší společnosti platí pravidelnou měsíční platbu (viz. platby uvedené níže).

Prostřednictvím spolupráce s námi se můžete věnovat samotné realitní činnosti bez zatěžujících věcí okolo – např. zbytečné administrativy, reportů, pravidelné platby inzertním serverům apod.

Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte!

Infolinka:     775 560 892
mail:           info@kuzopartners.cz

V rámci spolupráce makléřům nabízíme:

 • profesionální realitní software - makléř spravuje své nabídky prostřednictvím vlastního přístupu do používaného realitního softwaru. Kontaktní údaje u jednotlivých nabídek inzerovaných na realitních serverech jsou na makléře ve formě, tak jak jste zvyklí: Vaše jméno, Váš telefon, Váš mail
 • inzerce nabídek na zásadních a nejnavštěvovanějších realitních serverech -
  Sreality.cz, Reality.cz, Idnes.reality.cz, RealityMix.cz, Ceskereality.cz, RealCity.cz, HyperReality.cz, DomyBytyPozemky.cz, RealHit.cz, Eurobydleni.cz, RealityEuro.cz, Videobydleni.cz,
  eReality.cz, ViaReality.cz, TopReality.cz, Rajrealit.cz, RealitniEso.cz, RealBonus.cz, RealitniServery.cz, DobreNemovitosti.cz, DoRealit.cz, Realingo.cz
  a dále na realitních serverech, používajících exporty nabídek z výše uvedených serverů
 • asistentská podpora - makléř má možnost kontaktovat v pracovní době asistentku na centrále společnosti, v případě nutnosti rychlého poskytnutí informací, či nutné změny údajů o jeho nemovitosti
 • monitoring soukromé inzerce a poptávek – makléř má možnost využívat monitoringu soukromé inzerce a poptávek v oblasti, kde aktuálně působí. Naše společnost je schopna poskytnout monitoring soukromé inzerce a poptávek makléřům v rámci celé ČR (není součástí paušální platby)
 • právní servis - makléř má v případě potřeby možnost řešit přípravu právní dokumentace k jeho obchodovaným případům prostřednictvím renomované spolupracující advokátní kanceláře. Podmínkou spolupráce s naší společností avšak není využívání tohoto právního servisu, makléř může spolupracovat s jakýmkoli jiným advokátem, či právníkem v rámci jeho lokality (není součástí paušální platby)

Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte!

Infolinka:     775 560 892
mail:           info@kuzopartners.cz

Základní pravidla spolupráce

Výše jsme vám popsali co vše můžete, co pro vás uděláme a co získáte. Vzhledem k častým a opakujícím se dotazům, dále naopak výslovně uvádíme, co NEmusíte:

- NEplatíte žádné vstupní poplatky,

- NEplatíte žádná procenta z Vašich realizovaných obchodů,

- NEposíláte nám žádné výkazy, zprávy ani reporty,

- NEplatíte nám žádné licence ani jiné obdobné poplatky,

- NEmusíte využívat naši právní dokumentaci k obchodovaným případům,

- NEplatíte provoz našich kanceláří,

 Spolupracující makléř neplatí žádné jiné pravidelné poplatky (jak je tomu u franšízingových sítí), neplatí ani žádná pravidelná procenta ze svých realizovaných obchod (jak je tomu u větších RK).

Výše paušální platby

Výše měsíční pravidelné platby je dána počtem nabídek makléře. Každý makléř má navíc možnost využít dvou-měsíčního zkušebního období, kdy je měsíční platba zvýhodněna.

Počet nabídek:
Zkušební období: Běžné období:
1 - 5 ks 1.600,-Kč/měs (bez DPH) 1.900,-Kč/měs (bez DPH)
6 - 10 ks 2.600,-Kč/měs (bez DPH) 2.900,-Kč/měs (bez DPH)
11 a více ks 3.600,-Kč/měs (bez DPH) 3.900,-Kč/měs (bez DPH)

Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte!

Infolinka:     775 560 892
mail:           info@kuzopartners.cz

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám

Pro více informací o spolupráci nebo k domluvení osobní schůzky nám zavolejte nebo sepište vaše dotazy do formuláře níže. Ozveme se vám a vše zodpovíme:

Jméno
Telefon
Email

 

makléř má 100% provize