• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

O společnosti

Představení společnosti
Vize společnosti

Představení společnosti

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu v České republice již od r. 2006. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, a to i komerčního charakteru. V našem logu jsme použili symbol pomoci, který vyjadřuje naší filozofii ve vztahu k účastníkům realitního obchodu.

MAJÁK – jednoduché slovo, které ve většině z nás vyvolá představu objektu, pevně stojícího nad rozbouřeným mořem, aby pomohl najít a ukázat bezpečný směr lidem, kteří míří pro ně do neznámých vod.

MAJÁK – z počátku malé světlo, kdesi na obzoru, později jasně viditelná a stabilní opora na složité cestě za vysněným cílem.

MAJÁK – po prvním setkání s ním už lidé měli vždy následně jistotu, že se mohou kdykoli spolehnou na jeho cenné služby při svých cestách.

Tyto tři krátké definice slova „MAJÁK“ by Vám měli přiblížit, proč jsme použili tento symbol v logu naší společnosti. Orientovat se na dnešním trhu s nemovitostmi, či přímo mezi realitními kancelářemi je pro laika velice složité. Naším cílem je pomoci Vám bezpečně uskutečnit realitní obchod a být tím „MAJÁKem“ na Vaší cestě při realizaci obchodu s nemovitostí.

Naše služby pro Vás jsou zde na našich stránkách stručně a přehledně uvedeny. Klientům veškeré podrobné informace spojené s našimi službami a samotným realitním obchodem sdělí přímo konkrétní makléř, specializující se na danou oblast. Naši makléři jsou připraveni Vám pomoci s realizací pro Vás jistě tak důležitého životního rozhodnutí, jakým je prodej či nákup nemovitosti. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci, kde můžete s makléřem probrat vhodný postup při realizaci realitního obchodu, případně také zkonzultovat možné situace, či komplikace, které v souvislosti s Vaším případem mohou nastat.

Společnost KUZO Partners s.r.o. Vám poskytne

  • Realitní servis pro prodej, či koupi nemovitosti
  • Právní servis zahrnující zpracování potřebných smluv
  • Zprostředkování financování koupě Vámi vybrané nemovitosti

 

Nevíte co si představit pod jednotlivými pojmy?

Realitní servis – vyhledáme pro Vaši nemovitost vhodného kupce, nebo nájemce, nalezneme Vám bydlení dle Vašich požadavků, potřeb a finančních možností

Právní servis – naše spolupracující advokátní kancelář pro Vás vypracuje veškeré potřebné dokumenty a smlouvy nutné pro prodej, koupi, či pronájem Vaší nemovitosti, poradíme Vám jak „nenaletět“ při obchodování s nemovitostí

Zprostředkování financování – pokud uvažujete o hypotečním úvěrování, s našimi partnery Vám „ušijeme úvěr na míru“

 

Vize společnosti

Od počátku své působnosti na realitním trhu se snažíme přispívat naším profesionálním přístupem ke zkvalitnění poskytovaných služeb ze strany realitních kanceláří. Jádrem našich služeb jsou schopní, čestní a ochotní lidé, profesionálové ve svém oboru. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám byli spolehlivou zárukou úspěšného prodeje, koupě, či pronájmu Vaší nemovitosti.

Naší vizí je být vždy pro naše zákazníky Partnerem, na kterého se mohou opakovaně obracet v případě potřeby nějaké služby související s realitní oblastí.

Mezi naše vize patří snaha o soustavné poskytování služeb na vysoké profesionální úrovni, které přinese pozitivní vnímání realitních kanceláří mezi laickou veřejností. Svými službami se snažíme nastavovat standard v oblasti realitního trhu.

 

Společnosti KUZO Partners s.r.o., se sídlem Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav, PSČ 293 01, je zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 118221, IČO 276 02 974, DIČ CZ276 02 974

 

Hypo portal