Zobrazit fotogalerii
Pozemek | Prodej | Stavební komerční | Kosořice | 15 548 000 Kč
Hledáte investičně developerskou příležitost na výstavbu rodinných domů?

Mám pro Vás příležitost koupě pozemku, se skvělou dostupností do města Mladé Boleslavi v obci Kosořice u Mladé Boleslavi. Předmětem prodeje je rovinatý pozemek, který se nachází na okraji obce, směrem na město Dobrovice.

Celková velikost zastavitelné části pozemku je 7.774 m2. Územní plán připouští zástavbu solitérními domy, dále také domy o dvou bytových jednotkách.

V současné době je již připravena zastavovací studie, geometrický plán na dělení pozemku, územně plánovací informace, stanovisko úřadu územního plánování... . V případě zájmu je projekční kancelář, která studii zpracovávala připravena zajistit budoucímu majiteli projektovou dokumentaci na vyřízení ÚR a SP na síťování pozemků.

Dostupné sítě: elektrická energie, voda, kanalizace a v neposlední řadě plyn.

Popis lokality:
Obec Kosořice je vzdálená 4 km od města Dobrovice a 12 km od města Mladá Boleslav, Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D 10 (9 km), a to přes silnicí první třídy č. 38, patřící k páteřnímu silničnímu tahu Mladá Boleslav-Poděbrady-Kolín.

Okolí této malebné obce situované do úrodné krajiny s čistým životním prostředím, nabízí svým obyvatelům řadu sportovních, ale i rekreačních aktivit. V nedalekém zámku v Loučni se bude líbit nejen rodinám s dětmi, ale také hravým dospělým. Dále obcí prochází cyklostezka, vedoucí z nedalekých Dobrovic do Jabkenic.

V obci Kosořice je základní občanská vybavenost, vyšší občanská vybavenost je k dispozici v sousední Dobrovici a zejména v Mladé Boleslavi.

Specifikace

Evidenční číslo:
D2206
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební komerční
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kosořice
Cena:
15 548 000 Kč
Možno hypotéka:
Ano
Plocha parcely:
7774 m2
Budova na pozemku:
Ne
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Kanalizace:
V dosahu
Plyn:
V dosahu
Voda:
V dosahu
Elektřina na pozemku:
V dosahu
Umístění:
Okrajová zástavba
Charakter obce:
Vesnice
Chráněná krajinná oblast:
Ne
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Zástavní právo:
Není
Dopravní dostupnost:
MHD, Auto
Volný ihned:
Ano
Využití:
Komerční
další podrobnosti