Zobrazit fotogalerii
Pozemek | Prodej | Stavební bydlení | Dříteč | 4 990 000 Kč
Nabízím Vám jedinečnou příležitost vlastnit pozemek o rozloze 1008 m², situovaný v malebné obci Dříteč, jen 10 km od centra Pardubic. Tato lokalita spojuje klid venkovského života s výhodami moderního bydlení.

Pozemek se nachází v bezprostřední blízkosti prestižního areálu Golf & Spa Kunětická hora, což nabízí nejen možnost sportovního a relaxačního vyžití, ale také jedinečný výhled na okolní krajinu. Kromě toho je v obci dostupná veškerá důležitá občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy, obchodu, obecního úřadu a pošty.

Jedna z hlavních předností tohoto pozemku je jeho připravenost k výstavbě. Elektrická přípojka je již na místě, což usnadňuje proces budoucí výstavby. Dle platného územního plánu je pozemek určený pro výstavbu rodinného domu nebo dvojdomku, což vám poskytuje svobodu realizovat své bydlení přesně podle vašich představ.

Nezanedbatelným prvkem je také blízkost města Pardubice, které je dosažitelné během několika minut jízdy. To znamená, že se můžete těšit z městských výhod a zároveň si uchovat pohodlí a klid.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost a zrealizujte své bydlení na tomto atraktivním pozemku v obci Dříteč. Pokud Vás tato nabídka pozemku zaujala, stačí pouze zavolat a domluvit si prohlídku místa. Budu se na Vás těšit.

Daniel Bárta / realitní makléř

Specifikace

Evidenční číslo:
P040231
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Dříteč
Cena:
4 990 000 Kč
Možno hypotéka:
Ano
Plocha parcely:
1008 m2
Přístup k pozemku:
Ano
Voda:
Na hranici
Elektřina na pozemku:
Na hranici
Umístění:
Klidná část obce
Charakter obce:
Vesnice
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Pošta, Místní úřad
Typ vlastnictví:
Osobní
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Auto
další podrobnosti