Zobrazit fotogalerii
Pozemek | Prodej | Stavební bydlení | Velké Všelisy | 1 477 640 Kč
Chcete bydlet „na konci světa“ a přitom mít vše co potřebujete za několik minut na dosah? Dnes již takto civilizací zapomenuté místo s možností výstavby, budete těžko hledat!

A právě tady v obci Krušiny, prakticky na samotě uprostřed polí, lesů a luk máte možnost koupit krásné rovinaté, slunné pozemky, každý s výměrou 1394 m2, určené územním plánem k zástavbě rodinnými domy.

Současní majitelé si místo natolik zamilovali, že si ho pořídili právě pro tyto parametry. Nyní je po mnoha letech opět na prodej a noví majitelé si zde mohou uskutečnit své velké či naprosto skromné plány. To, jestli zde budete bydlet trvale nebo dům budete využívat pouze k odpočinku, je na vás.

K pozemkům je bezproblémový přístup po obecní asfaltové silnici a k dispozici je napojení na rozvod elektřiny a vody. Odpadní vodu můžete ukládat do jímky, popřípadě si můžete pořídit domovní čističku odpadních vod.

V současnosti je pozemek rozdělen novým geometrickým plánem. Oddělení územního plánování v Mladé Boleslavi vydalo souhlasné závazné stanovisko k dělení pozemku a je již také vydáno územní rozhodnutí o dělení pozemku a rozhodnutí o změně využití území. Příslušnou dokumentaci vám rádi poskytneme.

Krušiny je malá vesnička, obecní část Velkých Všelis v okrese Mladá Boleslav, vzdálená z centra Prahy pohodlnou dálniční jízdou po D 10 necelou hodinu, od Mladé Boleslavi 25 minut a Benátky n. Jizerou máte jako na dlani za pouhých 17 minut.

Pozemek č. 1 - REZERVACE
Pozemek č. 5 - REZERVACE

Specifikace

Evidenční číslo:
D2222
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velké Všelisy
Cena:
1 477 640 Kč
Cena poznámka:
+ právní servis a odměna realitní kanceláře
Možno hypotéka:
Ano
Plocha parcely:
1394 m2
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Kanalizace:
Není
Plyn:
Není
Voda:
Na hranici
Elektřina na pozemku:
V dosahu
Umístění:
Klidná část obce
Charakter obce:
Vesnice
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Smíšená
Dopravní dostupnost:
Auto
Volný ihned:
Ano
další podrobnosti