Zobrazit fotogalerii
Pozemek | Prodej | Stavební bydlení | Velké Všelisy | 7 000 000 Kč
Chcete bydlet „na konci světa“ a přitom mít vše co potřebujete za několik minut na dosah? Dnes již takto civilizací zapomenuté místo s možností výstavby budete těžko hledat!

A právě tady v obci Krušiny, prakticky na samotě uprostřed polí, lesů a luk máte možnost koupit krásný rovinatý, slunný pozemek s výměrou 6.968 m2 (v současné době se jedná o sad s ovocnými stromy). Pozemek je dle územního plánu možné využít k další parcelaci a následné výstavbě několika RD. Nicméně pozemek lze také využít pro stavbu pouze jednoho RD s nadstandardně rozsáhlou zahradou.

Krušiny je malá vesnička, část obce Velkých Všelis v okrese Mladá Boleslav, vzdálená od Prahy pohodlnou jízdou po dálnici D 10 necelou hodinu, od Mladé Boleslavi 25 minut a Benátky n. Jizerou máte jako na dlani za pouhých 17 minut.

Současní majitelé si místo natolik zamilovali, že si ho pořídili právě pro tyto parametry. Nyní je po mnoha letech opět na prodej a nový majitel si zde může uskutečnit své velké či naprosto skromné plány.

K pozemku je bezproblémový přístup po obecní asfaltové silnici a je připraven k napojení na rozvody elektřiny a vody. Odpadní voda může být svedena do jímky, popřípadě si můžete pořídit domovní čističku odpadních vod.

Pokud Vás nabídka zaujala a máte k ní jakékoli dotazy, neváhejte mi zavolat nebo napsat. Těším se na Vás.

Specifikace

Evidenční číslo:
D2109
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velké Všelisy
Cena:
7 000 000 Kč
Možno hypotéka:
Ano
Plocha parcely:
6968 m2
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Ekologická zátěž:
Ne
Kanalizace:
Není
Plyn:
Není
Voda:
Na hranici
Elektřina na pozemku:
Na hranici
Charakter obce:
Vesnice
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Dopravní dostupnost:
Auto
Využití:
Nekomerční
další podrobnosti