Zobrazit fotogalerii
Pozemek | Prodej | Stavební bydlení | Mladá Boleslav | 6 250 Kč za m2
Nabízíme Vám ke koupi dva pozemky o celkové ploše 683 m2, určené k výstavbě rodinného domu, případně k výstavbě dvojdomu. Pozemek se nachází v části Mladé Boleslavi - Michalovice, která patří mezi nejatraktivnější lokality k bydlení v Mladé Boleslavi. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, ze dvou stran je už dokončená výstavby rodinných domů.
Z inženýrských sítí je k dispozici přípojka elektřiny, kanalizace, vody a plynu. Přístupný je pozemek přímo z již dokončené obecní asfaltové komunikace. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o dva samostatně zapsané pozemky, lze při výstavbě dvojdomu nejprve realizovat polovinu dvojdomu a v případě potřeby později realizovat druhou polovinu dvojdomu. Na jeden pozemek je už vydáno pravomocné stavební povolení na polovinu dvojdomu, druhé stavební povolení je v řešení. Více informací o možnostech výstavby Vám rádi sdělíme při osobním jednání.
V Michalovicích je základní škola prvního stupně, nová mateřská školka (nedaleko pozemku), veškerá další občanská vybavenost je v navazující Mladé Boleslavi.
V případě zájmu je možné přikoupit i další dva sousedící pozemky, jeden o výměře 467 m2, druhý o výměře 588 m2 - oba jsou určeny také pro výstavbu RD.

Specifikace

Evidenční číslo:
MB202451
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Mladá Boleslav
Cena:
6 250 Kč za m2
Možno hypotéka:
Ne
Plocha parcely:
683 m2
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Na hranici
Voda:
Vodovod
Elektřina na pozemku:
230 V
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
další podrobnosti

Váš makléř
OZ Mladá Boleslav

Kontaktovat