Zobrazit fotogalerii
Pozemek | Prodej | Stavební bydlení | Kublov | 4 000 Kč za m2
Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek v obci Kublov, který nabyde ideálních parametrů. V současné chvíli probíhá dělení pozemku p.č. 155/1, kterým tak vznikne samostatný pozemek určený k výstavbě rodinného domu o ploše 1400m2, který bude téměř čtvercového půdorysu. Nachází se ve velmi mírném svahu s jižní orientací. Pozemek je součástí menšího projektu v zahradách uprostřed obce. V současnosti se buduje nová slepá příjezdová cesta o šířce 5,5m a délce 80m, která povede pouze ke 3 stavebním pozemkům, určeným pro výstavbu rodinného domu. Nový majitel předmětného pozemku se stane zároveň třetinovým spoluvlastníkem příjezdové cesty. Pozemek bude samozřejmě připojen na inženýrské sítě. Na hranici pozemku budou připraveny přípojky na elektřinu, obecní kanalizaci, vodovodní řad a datová přípojka.

Kublov je ideální místo k bydlení pro rodinu. V obci je mateřská škola, obchod s potravinami, pošta a v neposlední řadě příjemná vesnická hospůdka s letní zahrádkou. Moderní základní škola s vlastním sportovištěm je vzdálena pouhé 2 km ve vedlejších Broumech. Pokud je pro Vás důležitý dojezd do Prahy, není na tom Kublov vůbec špatně. Za 12 minut dojedete na nájezd dálnice D5 v Králově Dvoře. Odtud jste potom za 15 minut v Praze na Zličíně.

Vzhledem k parametrům a ceně doporučuji včasnou prohlídku. V případě zájmu pomohu se zajištěním hypotečního úvěru. Pro více podrobnějších informací k nabídce mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Specifikace

Evidenční číslo:
P020455
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kublov
Cena:
4 000 Kč za m2
Možno hypotéka:
Ne
Plocha parcely:
1400 m2
Přístup k pozemku:
Ano
Kanalizace:
Na hranici
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Elektřina na pozemku:
Na hranici
Typ vlastnictví:
Osobní
další podrobnosti