Zobrazit fotogalerii
Pozemek | Prodej | Sad / vinice | Velké Všelisy | 2 975 000 Kč
Hledáte pozemek „na konci světa“, kde Vás skutečně nikdo nebude rušit?

Chcete si založit svoji ekofarmu, chovat například ovce nebo pěstovat ovoce a zeleninu?

Mám pro Vás ovocný sad, který je obecní cestou napojený na hlavní silnici z Velkých Všelis do obce Zamachy. Sad je také přístupný po 300 m, z oblíbené rekreační lokality Peklo, která je součástí obce Velké Všelisy. Nový majitel si zde může uskutečnit své velké či naprosto skromné plány.

Pozemek je v KN vedený jako „ovocný sad“. Dle územního plánu se jedná o „NZo – Orná půda. Územně plánovací informace povoluje na pozemku stavby pro zemědělství, stavby pro chovatelství. Tyto stavby by měly mít také odpovídající zázemí, určené pro osoby starající se o jejich provoz. Takže mimo jiné, zde lze vystavět i tyto. Co si pod tímto pojmem představíte nechám na vás.

V současné době není pozemek napojený na inženýrské sítě, nicméně tato záležitost má řešení. Po projednání s dodavatelem se zde nabízí možnost napojení el. energie z 50 m vzdáleného vedení vysokého napětí nebo napojení na nedalekou rekreační lokalitu Peklo. Vodu lze řešit vlastním vrtem. V nedaleké obci Zamachy, jsou v současné době 3 nově vybudované vrty s dostatečnou kapacitou vody. Na základě informace z okolí pozemku, je lokalita pro vybudování vlastního vrtu ideální. Pozemek je mírně svažitý, ale je tu možnost s tím pracovat.

Obec Velké Všelisy v okrese Mladá Boleslav, vzdálená od Prahy pohodlnou dálniční jízdou po D 10 necelou hodinu, od Mladé Boleslavi 25 minut a Benátky n. Jizerou máte jako na dlani za pouhých 17 minut.

Specifikace

Evidenční číslo:
D2214
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Sad / vinice
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velké Všelisy
Cena:
2 975 000 Kč
Cena poznámka:
+ právní servis a provize
Možno hypotéka:
Ne
Plocha parcely:
11900 m2
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Kanalizace:
Není
Plyn:
Není
Voda:
Není
Elektřina na pozemku:
V dosahu
Umístění:
Samota
Charakter obce:
Vesnice
Chráněná krajinná oblast:
Ne
Ochranné pásmo:
Les
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Zemědelství
Zástavní právo:
Není
Dopravní dostupnost:
II. třída
Volný ihned:
Ano
další podrobnosti