Zobrazit fotogalerii
Komerční | Prodej | Polyfunkční objekt | Železná Ruda |
Ve výhradním zastoupení nabízíme zajímavou investiční příležitost – koupě polyfunkčního objektu se zaměřením na sport a rekreaci v Zwieselu, v Národním parku Bavorský les.
Nemovitost o celkové ploše byla vystavěna a kolaudována jako tenisová hala, kuželkárna a penzion s restaurací. Po celou dobu je ve vlastnictví a péči členů jediné rodiny, která v tomto městě žije a provozuje podnikatelskou činnost dlouhá léta. Díky tomu je nemovitost ve vynikajícím technickém stavu, má stálou a zavedenou klientelu a generuje tak zajímavé roční zisky.
V 1.NP se nachází dva tenisové perfektně udržovaně kurty, jejichž povrch tvoří koberec s granulátem, dále restaurace, která má kapacitu cca 50 hostů s plně vybavenou profesionální kuchyní, salónek a klubová místnost do 30 hostů, určená k soukromým akcím a oslavám. V letní sezóně je součástí provozu restaurace také terasa s kapacitou do 30 osob. Dále je v tomto podlaží prostorná garáž pro majitele nemovitosti.
V suterénu nemovitosti je veškeré zázemí pro sportovce – šatny, sprchy, toalety. Dále 2 plně funkční kuželkářské dráhy s digitálním systémem odečtu výsledků, zařízená kuchyň na přípravu občerstvení pro hráče kuželek. Samozřejmostí je prostorná chladící místnost, skladovací prostory a prádelna.
V 2.NP je umístěn byt 3+1 cca 80 m2, který je obýván vlastníkem a může sloužit jako služební byt nebo větší apartmán pro více osob.
Ve 3.NP jsou umístěny 4 plně vybavené apartmány - 32 m2, 36 m2, 42 m2 a 46 m2. Celková ubytovací kapacita je 17 osob. Všechny apartmány mají balkón.
Vytápění nemovitosti zajišťuje plynový kotel Viessmann z roku 2005, který je pravidelně kontrolovaný a udržovaný, je umístěn v suterénu nemovitosti.
V roce 2012 byla provedena výměna střechy a střešního pláště. Velkou výhodou je, že v r. 2013 byl na střechu umístěn fotovoltaický systém, který napájí elektřinou celou nemovitost a dále ještě dodává do sítě 145 kW/ měs., což velmi výrazně snižuje celkové náklady na vedení a provozování této nemovitosti.
K nemovitosti dále patří parkoviště pro hosty a elektro rozvodna.
Pozemek, cca 2 500 m2, který je v těsném sousedství je v majetku města Zwiesel,se nabízí k dalšímu využití.
Zwiesel je město v dolnobavorském okrese Regen, cca 15 min. od hraničního přejezdu po příjemné komunikaci. Od roku 1972 se řadí mezi státem uznané klimatické lázně na kraji Národního parku Bavorský les. V blízkosti se nachází např. skiareál Velký javor, vrcholy Roklan, Falkenstein, Luzný, Ostrý, běžkařská centra Bretterchachten a Scheiben loipen.
V přímém sousedství jsou volnočasová centra, např. krytý i venkovní bazén ZEB a saunová vesnička Bayerwald sauna.
V Zwieselu ani v blízkém okolí se naopak nenajdete jinou krytou tenisovou halu. To zajišťuje plný provoz prakticky velkou část celého roku.
Máte-li rádi přírodu, Šumavu a hledáte vhodnou příležitost k investici do nemovitosti, která bez složitých stavebních úprav a oprav, ihned generuje stálé zisky, máte zde ideální příležitost se realizovat.

Specifikace

Evidenční číslo:
P026351
Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Polyfunkční objekt
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Železná Ruda
Cena:
Možno hypotéka:
Ne
Užitná plocha:
1000 m2
Nebytová plocha:
1500 m2
Sklep:
Ano
Parkování:
Garáž, Venkovní stání, U domu (veřejné)
Počet parkovacích míst:
10
Konstrukce budovy:
Smíšená
Rok renovace:
2012
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Plyn:
Zaveden
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
V domě, plynové, kotel
Celkem pater:
1
Počet místností:
25
Počet nadzemních podlaží:
2
Počet podzemních podlaží:
1
Umístění:
Klidná část obce
Charakter obce:
Lázně
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Typ vlastnictví:
Osobní
Dopravní dostupnost:
Auto, I. třída
Volný od:
01.12.2023
Podkroví:
Ano
Využití:
Smíšené
Stravování:
Ano
Ubytování:
Ano
Kapacita stravování:
40
Počet a typ hotelových pokojů:
4 apartmány
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
další podrobnosti