Zobrazit fotogalerii
Komerční | Prodej | Penzion | Domažlice | 16 500 000 Kč
Mám pro vás skvělou nabídku koupě nemovitosti s obrovským potenciálem dalšího využití, která byla v letech 2001-2002 od základu kompletně přestavěna.

Z dříve opuštěné budovy bytového domu se stala nemovitost, která je nyní ve výborné technické kondici. Celý dům byl znovu vybudován z kvalitních materiálů, kombinace cihel - tvárnic, kamene, železobetonu, dřeva, oceli a kvalitní střešní krytiny.

A právě tento stav nabízí novému majiteli dostatečně dlouhý čas na to, aby se správně rozhodl, jak s touto investiční příležitostí naloží. Územní plán zařadil tuto nemovitost jako plochu smíšenou obytnou venkovského typu.

V současné době se nemovitost využívá jako penzion, který nabízí 13 apartmánů, každý s vlastní koupelnou a WC. Kapacita penzionu je 25 lůžek, které jsou prakticky celoročně obsazené.

Celková podlahová plocha budovy je 790 m2. Objekt se skládá z přízemí a třech nadzemních podlaží. V přízemí se nachází technická místnost, sauna se sprchou, úklidová místnost, společenská místnost s barem a odděleným sociálním zařízením, kuchyně s jídelnou a hala, která se v současnosti využívá jako posilovna. V prvním patře se nachází 3 apartmány, byt 3+kk pro majitele či správce a velká terasa o výměře 133 m2. Ve druhém nadzemním podlaží a podkoroví je k dispozici dalších 10 apartmánů.

Dům je napojen na elektřinu, plyn a kanalizaci. Jako zdroj vody, se z ekonomických důvodů využívá studna s dostatečnou kapacitou, přestože je na pozemku vybudovaná vodovodní přípojka. Vytápění budovy zajišťuje kvalitní tepelné čerpadlo s velice ekonomickým provozem. Velmi důležitým faktorem, jsou skutečně nízké náklady na provoz nemovitosti.

V neposlední řadě musím zmínit okolí nemovitosti. Pozemky jsou situovány do naprostého soukromí klidného údolí na okraji Havlovic, do nádherné přírody Českého lesa.

K výše uvedeným pozemkům máte příležitost koupě navazujícího rovinatého pozemku o výměře 4.703 m2, který lze také stavebně využít. Pozemek není součástí této nabídky.

Lokalita situovaná v oblasti CHKO Český les, nabízí velkou škálu aktivit. Ať už se jedná o známé přírodní koupaliště letoviska Babylon při komunikaci Plzeň - hraniční přechod Folmava-Furth im Wald nebo historické okresní město Domažlice. V okolí se nachází mimo jiné také mnoho cyklostezek s možností výletů do nedalekého Německa.

V případě zájmu o další informaci mě neváhejte kontaktovat.

Specifikace

Evidenční číslo:
D20231
Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Penzion
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Domažlice 25
Cena:
16 500 000 Kč
Cena poznámka:
+ právní servis a odměna realitní kanceláře
Možno hypotéka:
Ano
Zastavěná plocha:
231 m2
Užitná plocha:
790 m2
Plocha parcely:
10592 m2
Nebytová plocha:
790 m2
Sklep:
Ne
Výtah:
Ne
Parkování:
Garáž, Venkovní stání
Počet parkovacích míst:
15
Konstrukce budovy:
Smíšená
Rok výstavby:
2002
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Elektřina:
230/400 V
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vlastní studna
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
V domě, tepelné čerpadlo, radiátory
V domě, plynové, radiátory
V domě, elektrické, radiátory
Připojení na internet:
Jiný
Telefonní přípojka:
Ano
Celkem pater:
3
Počet bytových jednotek:
1
Počet místností:
18
Počet nadzemních podlaží:
4
Počet nebytových jednotek:
13
Umístění:
Polosamota
Charakter obce:
Vesnice
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Typ vlastnictví:
Osobní
Zástavní právo:
Není
Dopravní dostupnost:
Auto
Volný ihned:
Ano
Podkroví:
Ano
Využití:
Smíšené
Stravování:
Ne
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
další podrobnosti