Zobrazit fotogalerii
Komerční | Prodej | Ostatní komerční | Líšťany | 9 000 000 Kč
Nabízíme k prodeji zajímavý developerský projekt v obci Hunčice (Plzeň - sever), který již má souhlas obce a vydané koordinované stanovisko.
Po dokončení řadových rodinných domů vznikne příjemné a klidné prostředí pro bydlení. Celý koncept je vytvořen tak, aby vyhovoval podmínkám moderního bydlení, ve kterém jsou promyšlené dispozice samozřejmostí.

Projekt na řadové rodinné domy obsahuje 11 domů o velikosti 4 + kk s garáží a balkónem a zahradou. Podlahová plocha jednotlivých domů je 151 - 161 m2, zastavěná plochá pozemku 90 - 97 m2, samotné pozemky mají velikost 148 - 250 m2.
Projekt řeší i zasakování dešťových vod, obslužnou rezidenční komunikaci, venkovní osvětlení, zpevněné plochy, oplocení, vodovod z vlastního vrtu a kanalizační svod do společné ČOV.

Hunčice jsou malebná vesnička ideální pro život. Obklopuje krásná příroda, ale zároveň je blízko krajskému městu Plzeň. Do plzeňského hypermarketu Globus dojedete za 10 minut, v centru Plzně jste potom za dalších 8 minut. V současné době dochází k výstavbě přivaděče a průtahu Plzní, díky čemuž bude do centra optimální doprava stejně tak jako do dalších částí Plzně a jejího okolí. Samozřejmostí je také veřejná doprava, kterou zde zajišťují autobusy Plzeňského kraje.

Specifikace

Evidenční číslo:
P042253
Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Ostatní komerční
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Líšťany
Cena:
9 000 000 Kč
Možno hypotéka:
Ne
Užitná plocha:
3522 m2
Nebytová plocha:
3522 m2
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Novostavba
Volný ihned:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
další podrobnosti