Zobrazit fotogalerii
Komerční | Prodej | Ostatní komerční | Líšťany | 28 900 000 Kč
Nabízíme k prodeji zajímavý developerský projekt v obci Hunčice (Plzeň - sever), jehož součástí je 7 kompletně zrekonstruovaných bytů a hotový projekt na 11 řadových rodinných domů, který již má souhlas obce a vydané koordinované stanovisko.
Po dokončení řadových rodinných domů vznikne příjemné a klidné prostředí pro bydlení. Celý koncept je vytvořen tak, aby vyhovoval podmínkám moderního bydlení, ve kterém jsou promyšlené dispozice samozřejmostí, proto zde nechybí ani parkovací stání.

První dům nabízí tři samostatné bytové jednotky 3 + kk, a to o výměře 2x 73 m2 a 1x 98 m2. K nejmenšímu bytu patří malá zahrádka, největší byt má balkón a je možné u něho využívat také půdu. V každém bytě jsou přípojky na TV a internet.
Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí, je zateplený a vytápění je řešeno podlahovým topením, přičemž každý byt má i kompletní přípravu na krbová kamna. Dům má energetický štítek C.

V druhém domě se nachází čtyři samostatné bytové jednotky o velikostech 1 + kk (32 m2 a 42 m2) a 2 + kk (44 m2 a 46 m2). Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí, je zateplený, vytápění je řešeno podlahovým topením a v každém bytě je zároveň kompletní příprava na krbová kamna. Dům má energetický štítek C. V každém bytě jsou přípojky na TV a internet.

Součástí obou domů jsou parkovací stání.
Domy je možné využít jako investiční na pronájem nebo budoucí prodej bytových jednotek.

Projekt na řadové rodinné domy obsahuje 11 domů o velikosti 4 + kk s garáží a balkónem a zahradou. Podlahová plocha jednotlivých domů je 151 - 161 m2, zastavěná plochá pozemku 90 - 97 m2, samotné pozemky mají velikost 148 - 250 m2.

Hunčice jsou malebná vesnička ideální pro život. Obklopuje krásná příroda, ale zároveň je blízko krajskému městu Plzeň. Do plzeňského hypermarketu Globus dojedete za 10 minut, v centru Plzně jste potom za dalších 8 minut. V současné době dochází k výstavbě přivaděče a průtahu Plzní, díky čemuž bude do centra optimální doprava stejně tak jako do dalších částí Plzně a jejího okolí. Samozřejmostí je také veřejná doprava, kterou zde zajišťují autobusy Plzeňského kraje.

Specifikace

Evidenční číslo:
P042249
Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Ostatní komerční
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Líšťany
Cena:
28 900 000 Kč
Možno hypotéka:
Ne
Užitná plocha:
2605 m2
Nebytová plocha:
2605 m2
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Novostavba
Volný ihned:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
další podrobnosti