• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Prodej komerčních jednotek v office center Pyramida, různé výměry již od 49 m2, třída Míru, Pardubice

Základní údaje

Evidenční číslo:
PO47146
Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Kancelářské prostory
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Pardubice
Cena:
2 111 400 Kč
Cena poznámka:
včetně provize a právního servisu

Nabízíme k prodeji komerční jednotky ve frekventované části města v office centru Pyramida na třídě Míru v Pardubicích. Jednotky se nacházejí ve 3. podlaží budovy. Výměry jsou různé od 49 m2 do 126 m2, případně lze podlahovou plochu zvětšit propojením sousedících jednotek. 3 jednotky jsou volné připravené k vlastnímu užívání a 4 jednotky jsou pronajaty – příležitost výhodné investice s měsíčním výnosem ze zajištěného nájmu – případně lze nájemní smlouvu standardně vypovědět a prostory též užívat k vlastním potřebám. V SVJ byla projednána možnost případné změny užívání z nebytové jednotky na bytovou, tento proces podléhá vždy individuálnímu schválení SVJ.
Téměř větších jednotek je možnost přívodu vody a odpadu (lze zbudovat kuchyňku, instalovat umyvadlo nebo vybudovat vlastní toaletu). Na společné chodbě jsou k dispozici 2 kuchyňky, 2 x dvoje toalety a zasedací místnost. S konkrétní jednotkou se prodává též podíl na těchto prostorách, které jsou společné pouze vlastníkům jednotek ve 3. NP.
Budova Pyramidy byla kolaudována v roce 2008 (moderní stavební technologie a systémy – nízké měsíční provozní náklady), vzniklo zde více než 3.700 m2 kancelářské a obchodní plochy v 1. až 5. podlaží, v 6. a 7. podlaží jsou bytové jednotky. Velkou plochu v budově zaujímá obchod C & A a UniCredit Bank v přízemí budovy, Sun City Solárium Fitness ve 2. NP a Sanaplasma ve 4. NP.
Budova disponuje 2 vstupy (ze třídy Míru a z ulice Pernerova), 2 výtahy (osobní a nákladní), celodenní ostrahou, kamerovým systémem. Ve večerních a nočních hodinách je vstup do budovy možný pouze pomocí čipu, stejně tak každé podlaží je přístupné pouze s odpovídajícím čipem. Budova je napojena na CPS. Možnost klimatizace, rozvod internetu optickým kabelem, zavedeny telefonní linky. Parkování je možné v okolí budovy, nebo v případě uvolnění nájemního parkovacího místa přímo v suterénu budovy (momentálně však nejsou žádná parkovací místa v budově k dispozici). Přímo před budovou je zastávka MHD.
Pro bližší informaci či prohlídku prostor kontaktujete makléře.

Makléř

Jana Princová
Jméno:
Jana Princová
Telefon:
728 319 707
Mobil:
728 319 707

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka:
Ano
Užitná plocha:
49 m2
Nebytová plocha:
49 m2
Sklep:
Ne
Výtah:
Ano
Parkování:
U domu (veřejné)
Konstrukce budovy:
Smíšená
Rok výstavby:
2008
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Dálkový
Vedení PC sítě:
Ano
Patro:
2. patro
Celkem pater:
6
Počet nadzemních podlaží:
7
Počet podzemních podlaží:
1
Umístění:
Centrum
Charakter obce:
Velké město
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Zástavní právo:
Banky
Dopravní dostupnost:
MHD, Příměstská doprava, Auto, Vlak
Volný ihned:
Ano
Volný od:
09.06.2020
Využití:
Komerční
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Energetická náročnost podle vyhlášky:
78/2013 Sb

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20
Hypo portal