Zobrazit fotogalerii
Dům | Prodej | 5+1 | Velké Všelisy | 7 450 000 Kč
Toužíte bydlet „na konci světa“ a přitom mít vše co potřebujete za několik minut na dosah?

Tady v obci Krušiny, prakticky na samotě uprostřed polí, lesů a luk máte možnost koupit rodinný dům s krásnou rovinatou a slunnou zahradou s nadstandartní výměrou 3.234 m2, která je osázena převážně ovocnými stromy, a právě tyto parametry jsou skvělým benefitem tohoto domu.

Dům je dispozicí 5+1 a jeho podlahová plocha 150 m2 je ideální i pro početnou rodinu. V přízemí domu se nachází kuchyň propojená knihovnou s obývacím pokojem, ložnice, koupelna a technická místnost. V obývacím pokoji si můžete podzimní období zpříjemnit relaxací u krbu. Dále po schodišti nahoru, se nachází průchozí pokoj se vstupem na terasu, pracovna, pokoj pro hosty a půdní prostor využívaný jako sklad.

Vytápění domu je ústřední, pomocí kotle na tuhá paliva v kombinaci se zmíněnou krbovou vložkou. O ohřev teplé vody se Vám postará bojler.

K domu náleží stodola o užitné ploše 160 m2. Způsob využití této stavby, může být čistě na Vaší budoucí potřebě. V letních měsících můžete k odpočinku využít zastřešený letní altánek, který je přímo před domem.

Krušiny je malá vesnička, obecní část Velkých Všelis v okrese Mladá Boleslav, vzdálená od Prahy pohodlnou jízdou po dálnici D 10 necelou hodinu, od Mladé Boleslavi 25 minut a Benátky n. Jizerou máte jako na dlani za pouhých 17 minut.

Současní majitelé si místo natolik zamilovali, že si ho pořídili právě pro tyto parametry. Nyní je po mnoha letech opět na prodej a nový majitel si zde může uskutečnit své velké či naprosto skromné plány.

K domu je bezproblémový přístup po obecní asfaltové silnici a je napojen na rozvod elektřiny a vody. Odpadní voda je svedena do jímky, popřípadě si můžete pořídit domovní čističku odpadních vod.

V nabídce je dále možnost koupě krásného rovinatého, slunného pozemku s výměrou 6.968 m2, který je umístěný naproti, přes přístupovou asfaltovou komunikaci. Tento další pozemek lze dle územního plánu využít k další parcelaci a případné výstavbě několika RD. V současnosti slouží převážně jako sad s ovocnými stromy.

Pokud Vás nabídka zaujala a máte k ní jakékoli dotazy, neváhejte mi zavolat nebo napsat. Těším se na Vás.

Specifikace

Evidenční číslo:
D2110
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Rezervace
Lokalita:
Velké Všelisy
Cena:
7 450 000 Kč
Možno hypotéka:
Ano
Obytná plocha:
150 m2
Zastavěná plocha:
121 m2
Užitná plocha:
150 m2
Plocha parcely:
3234 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Plocha sklepa:
20 m2
Balkón:
Ne
Terasa:
Ano
Plocha terasy:
18 m2
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
Garáž, Venkovní stání
Počet parkovacích míst:
2
Konstrukce budovy:
Smíšená
Rok renovace:
1992
Stav nemovitosti:
Dobrý
Kanalizace:
Jímka
Voda:
Vodovod
Celkem pater:
1
Počet bytových jednotek:
1
Počet místností:
7
Počet nadzemních podlaží:
2
Počet podzemních podlaží:
1
Umístění:
V obci
Přilehlé objekty:
Stodola
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Nezařízeno
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
další podrobnosti