Zobrazit fotogalerii
Dům | Prodej | 3+1 | Výrov | 2 490 000 Kč
Nabízíme Vám exkluzivně prodej rodinného domu s unikátní atmosférou, v samém srdci malebné obce Výrov u Kralovic v okresu Plzeň - sever. Obec Výrov se nachází přibilžně 4 km od Kralovic, 7 km od Plas a cca 30 km od Plzně.

Na pozemku o výměře cca 765 m2, se nachází rodinný dům o velikosti 135 m2 a dispozici 3+1, kde obytná část rodinného domu se nachází pouze v přízemí. Rodinný dům se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, pokoje, ložnice, samostatného WC a samostatné koupelny. Nachází se zde také půda, která není vestavěná, ale může být po celé délce domu a je zde nově udělaná zateplená střecha a nová plastová okna. Na pozemku, hned vedle rodinného domu, se nachází sklep, v zadní části směrem od hlavní silnice se nachází také garáž, dílna a kotec pro psa.

Tuto zemědělskou usedlost nabízíme k prodeji ještě ve dvou různých variantách, a to ve variantě rodinného domu spolu s kurníkem pro drůbež a skladem uhlí, dřevníku, seníkem/stodolou za jednotnou cenu 2.890.000,- nebo ve variantě samotné stodoly určené k demolici za 800.000,-. Všechny nabízené varianty naleznete v našich dalších aktivních inzerátech.

V obci najdeme obecní úřad, knihovnu, kulturní dům a zdravotní středisko, několik kulturních a historických památek. Obcí prochází cyklotrasa Baroko I.

Pro bližší informace nás kontaktujte prostřednictvím inzerátu, na email nebo na telefonní číslo.
Budeme se na Vás těšit na prohlídce!

Specifikace

Evidenční číslo:
P042263
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Výrov
Cena:
2 490 000 Kč
Zastavěná plocha:
198 m2
Užitná plocha:
135 m2
Plocha parcely:
765 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Balkón:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
Garáž, U domu (veřejné)
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Voda:
Vodovod
Počet bytových jednotek:
1
Počet nadzemních podlaží:
1
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Zařízeno
Volný ihned:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
další podrobnosti