Zobrazit fotogalerii
Dům | Prodej | 5+kk | Mladá Boleslav | 10 950 000 Kč
Chcete se stát součástí skvěle navrženého projektu, díky kterému máte přírodu doslova pár kroků za domem?

V moderním a prakticky řešeném dvojdomě, najdete v pravé části bytovou jednotku o dispozici 5+kk a komfortních 126 m2 vnitřní užitné plochy ve dvou podlažích. Před domem jsou k dispozici dvě soukromé parkovací stání. V okolí domu si budete užívat privátní rovinatou zahradu, která navazuje na venkovní terasu. Celková výměra pozemku, který náleží k této jednotce je 327 m2. Z toho zastavěná plocha domem je 79 m2.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře skvělých 40 m2. Dále je zde pracovna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a vstupní předsíň.
Po schodišti do prvního patra, jsou dva samostatné pokoje, ložnice, koupelna s vanou a toaletou, dále navíc tolik potřebná oddělená šatna.

Kostru stavby domu tvoří železobetonová nosná konstrukce. Výhoda tohoto konstrukčního principu tkví v jeho volné dispozici. Skeletový konstrukční systém, může vykouzlit budoucímu majiteli velký otevřený prostor dispozice domu.

Obvodové výplně železobetonového skeletu a konstrukce příček jsou provedeny z pórobetonových tvárnic. Fasáda je zateplená kontaktním zateplovacím systémem z polystyrenu a na jejím povrchu je tenkovrstvá minerální omítka. Plochou zateplenou střechu opatřenou hydroizolací, kryje zásyp z kačírku.
Podlahy v koupelnách a WC jsou z kvalitní keramická dlažby. Stěny vnitřních omítek jsou štukové, v koupelnách a na WC je keramický obklad. Stropy obytných místností, koupelen a WC mají sádrokartonové podhledy. Mimo vybrané materiály, máte možnost dům na přání vybavit nadstandartními prvky, které si u našich subdodavatelů vyberete.

Nízkoenergetická budova je nadstandardně technicky vybavená. Po celém domě je vytápění navrženo jako podlahové. Zdrojem tepla pro vytápění a TUV bude tepelné čerpadlo typu vzduch/voda. Všechna okna jsou s izolačním trojsklem. Zatemňovací předokenní rolety a případně zabezpečovací systém, budou nainstalovány na základě přání budoucího majitele.

Dle průkazu energetické náročnosti budovy, jde o objekt s velmi nízkou spotřebou energie. Energetická náročnost budovy je třídy B – velmi úsporná.

Jde skutečně o výjimečné bydlení, na okraji krásné příměstské lokality Michalovice.

Vysoká občanská vybavenost města Mladá Boleslav a výhody příměstské dopravy, kde linky MHD pravidelně zajišťují autobusové spojení přímo do příměstské části Michalovice, splňují vysoké nároky zájemců o rodinné bydlení.

V neposlední řadě určitě stojí za zmínku skvělá dostupnost hlavního města Prahy, kde jste v centru pohodlnou dálniční jízdou po D10, za necelou hodinu jízdy autem. Černý Most stíháte za pouhých 20 minut.

Specifikace

Evidenční číslo:
202315
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+kk
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Mladá Boleslav
Cena:
10 950 000 Kč
Cena poznámka:
+ právní servis a odměna realitní kanceláře
Možno hypotéka:
Ne
Obytná plocha:
126 m2
Zastavěná plocha:
79 m2
Užitná plocha:
126 m2
Plocha parcely:
327 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Balkón:
Ne
Terasa:
Ano
Plocha terasy:
12 m2
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
248 m2
Parkování:
Venkovní stání
Počet parkovacích míst:
2
Konstrukce budovy:
Skelet
Rok výstavby:
2024
Stav nemovitosti:
Novostavba
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Městská
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
V domě, tepelné čerpadlo, podlaha
Celkem pater:
1
Počet místností:
5
Počet nadzemních podlaží:
2
Umístění:
Okrajová zástavba
Charakter obce:
Velké město
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Dopravní dostupnost:
MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Vlak
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
další podrobnosti