Zobrazit fotogalerii
Dům | Prodej | 4+kk | Libochovice | 7 804 000 Kč
Sníte o pohodovém bydlení v rezidenční lokalitě města pro vás a vaše nejbližší. Díky projektu Rezidenční bydlení Libochovice si můžete tento sen splnit.

Představujeme vám projekt výstavby 12 jednotek v obci Libochovice, navíc s dotovaným hypotéčním úvěrem a garancí maximální úrokové sazby 2,99 % po dobu prvních tří let čerpání.

Libochovice nedaleko památného Řípu, jsou velmi dobře dostupné do okolních měst jako Lovosice, Litoměřice nebo Roudnice n.L.. Centrum hlavního města Prahy, v pohodě stihnete po dálnici D7 nebo D8 za necelou hodinu pohodlné jízdy.

Projekt Rezidenční bydlení Libochovice řeší dostavbu územní proluky v okrajové části obce, která je situována severozápadně od jejího centra. Lokalita navazuje na původní zástavbu v ulici Žižkova a Rokycanova.

Zástavba čítá čtyři samostatné domy o 3 bytových jednotkách, každá s vlastní garáží a zahradou, reflektujících potřeby současné rodiny. Všechny jednotky v projektu jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost.

Jednotka je o dispozici 4+kk, s užitnou plochou necelých 103 m² a pozemkem o výměře 415 m². K jednotce náleží samostatná garáž o užitné ploše téměř 24 m², mimo hlavní komunikaci je přístupná také samostatným vchodem, který navazuje na hlavní vstup do jednotky. Navíc ke každé jednotce náleží jedno venkovní parkovací stání.

Hlavním vstupem do domu přes zádveří se samostatnou toaletou vstoupíte do světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře skvělých 32 m². Po schodišti do prvního patra jsou dva pokoje 10 a 13 m², ložnice 12 m², dále samostatná toaleta a koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Ne vždy vám musí sedět předem nadefinované řešení interiéru. Zatímco u standardních novostaveb to majitelé většinou nějak skousnou. My vám umožníme, tak jako v případě luxusních nemovitostí, abyste si sami vytvořili svůj domov vlastním výběrem zařizovacích předmětů, a to ve standardním či nadstandardním provedení. Pochozí půdní prostor si můžete objednat na základě nadstandartního provedení.

Právě proto se jednotky prodávají ve stavu shell & core, aby mohly být vybaveny dle přání a potřeb budoucího majitele. Navíc je každý dům již v základním provedení připraven na montáž střešních solárních panelů.

Cílem bylo vybudovat pro budoucí majitele místo, které bude jejich skutečným domovem a bude splňovat požadavky moderního bydlení v souladu s původní městskou zástavbou. Celá tato čtvrť je řešena jako obytná zóna se zklidněným dopravním režimem zajišťující klidný pohyb i pobyt. Projekt tak nenásilně zapadá do svého okolí a na první pohled nijak dramaticky nevybočuje z okolní zástavby.

Předností této kulturní a turisticky vyhledávané lokality, pro vášnivé rybáře na břehu řeky Ohře, je bezpochyby okolní nádherná příroda, cyklostezky, nebo nedaleký zámek a zámecký park.

Za zmínku stojí také občanská vybavenost města. Místním obyvatelům je k dispozici školka, škola, lékař, supermarket, bankomat, restaurace. Ostatní služby jsou dostupné v nedalekých Lovosicích či Litoměřicích.
photo_1
Tato nabídka je součástí projektu
Rezidenční bydlení Libochovice

Specifikace

Evidenční číslo:
SO01 0103
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Libochovice
Cena:
7 804 000 Kč
Možno hypotéka:
Ano
Obytná plocha:
101,6 m2
Zastavěná plocha:
104 m2
Užitná plocha:
102,8 m2
Plocha parcely:
361 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Balkón:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Parkování:
Garáž, Venkovní stání
Počet parkovacích míst:
2
Konstrukce budovy:
Cihla
Rok výstavby:
2023
Stav nemovitosti:
Novostavba
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Na hranici
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
V domě, tepelné čerpadlo, radiátory
Orientace:
JZ
Celkem pater:
1
Počet nadzemních podlaží:
2
Umístění:
Okrajová zástavba
Charakter obce:
Malé město
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Auto, I. třída, Vlak
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti budovy:
75 kWh/m2 za rok
Energetická náročnost podle vyhlášky:
264/2020 Sb
další podrobnosti