Zobrazit fotogalerii
Dům | Prodej | 7+1 | Niměřice | 4 995 000 Kč
Dovoluji si Vám exklusivně nabídnout ke koupi roubenou chalupu s prostornou stodolou a rozlehlou udržovanou zahradou v obci Niměřice, okr. Mladá Boleslav. Stavení se nachází ve velmi klidné části obce, v blízkosti místního zámečku, který je v soukromém vlastnictví. Objekt chalupy je cca 200 let starý, je v udržovaném stavu, adekvátní ke stáří objektu. Objekt má přidělené čp, lze ho tedy využívat i k trvalému bydlení.
Stodola je v původním stavu, vyjma rekonstrukce střechy – je zde nová krytina a komín, součástí stodoly je vestavba menší dílny. Vzhledem k přítomnosti stodoly lze celý soubor obou budov také předělat na komerční využití (např. penzion). Obec Niměřice j vzdálená cca 15 km od střediskové obce Mšeno, ležící na okraji oblíbené rekreační lokality Kokořínsko. V obci je autobusová zastávka, vzdálená cca 2 min chůze od domu.
Dispozice objektu: vstupní chodba (přístup do sklepa), vpravo obývací místnost, následně kuchyň a koupelna s WC; nalevo je vstup do pokoje, dále schody do patra. V patře je napravo prostorná ložnice a nalevo dva pokoje. Tyto dva pokoje byly částečně rekonstruovány v roce-2007. Z obou pokojů je vstup na prostornou pavlač o výměře cca 25 m2, vedoucí po celé délce domu. Pavlač byla renovovaná cca před 35 lety. Odsud je dále vstup na prostornou půdu.
Vedle hlavního vstupu do roubené chalupy jsou dvě místnosti, které mají samostatný vstup, strop v obou místností je klenbový.
Z inženýrských sítí je zde elektřina 220/380, ohřev vody je zajištěn bojlerem, umístěným v koupelně. Topení v celém objektu je pomocí kamen na tuhá paliva. Odpad je sveden do jímky, která je v předzahrádce chalupy. Plyn v obci není zaveden.
K domu náleží pěkná udržovaná rovinatá zahrada, která dotváří velmi příjemný dojem z celku. Travnatý porost je udržovaný, jsou zde ovocné stromy a jehličnany.
Dům je v osobním vlastnictví, jeho koupi lze financovat prostřednictvím hypotečního, či stavebního úvěru, s jehož vyřízením jsme připraveni Vám pomoci.
Z důvodu nedodání energetického štítku ze strany prodávajícího je nabídka dočasně označena dle energetické vyhlášky pod skupinu G.

Specifikace

Evidenční číslo:
MB001
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chalupa
Dispozice:
7+1
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Niměřice
Cena:
4 995 000 Kč
Cena poznámka:
cena nezahrnuje realitní a právní servis
Možno hypotéka:
Ano
Obytná plocha:
135 m2
Zastavěná plocha:
167 m2
Užitná plocha:
167 m2
Plocha parcely:
1481 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Balkón:
Ne
Terasa:
Ano
Plocha terasy:
25,5 m2
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
698 m2
Parkování:
Garážové stání
Konstrukce budovy:
Kámen
Rok výstavby:
1820
Stav nemovitosti:
Udržovaný původní stav
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Septik
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Elektrický se zásobníkem (bojler)
Vytápění:
V místnosti, tuhá paliva, kamna
Patro:
1. patro
Počet bytových jednotek:
1
Počet nadzemních podlaží:
1
Charakter obce:
Vesnice
Přilehlé objekty:
stodola
Typ vlastnictví:
Osobní
Zástavní právo:
Není
Dopravní dostupnost:
MHD
Volný ihned:
Ano
Využití:
Smíšené
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
další podrobnosti

Váš makléř
Šárka Henychová

Kontaktovat