• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Seznam projektů | Bytový dům Husova, Jičín

BYTOVÝ DŮM HUSOVA - JIČÍn

Bytový dům Husova vyroste v blízkosti historického a kulturního centra města Jičín. Architektonické uspořádání domu poskytne zázemí pro klidný rodinný život, ale zároveň vyhovuje požadavkům dynamicky žijících uživatelů.

Koncepce bytového domu počítá se dvěma podzemními a sedmi nadzemními podlažími. Na podzim roku 2017 vyroste 52 nových bytů o velikosti 54 až 120 metrů čtverečních s dispozicí 2+kk až 4+kk. Vnitřní řešení každé z bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení a splňuje požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Kuchyně je propojená s obývacím  prostorem pro možnost neustálého kontaktu jednotlivých členů rodiny. Všechny byty jsou navrženy s maximálním využitím denního světla a budou mít balkony. K bytům v přízemí a nejvyšších patrech budou patřit prostorné terasy.  Podzemní podlaží poskytnou 61 parkovacích míst.

Základní standardy, specifikace a podmínky prodeje:

   

   

   

Lokalita

Výhodou  umístění bytového domu do této lokality je snadná dostupnost do historického jádra města v bezprostřední blízkosti od pěší zóny vedoucí do centra a jednoduché komunikační propojení po ulici Husova a Pod Lipami. V jižní části plánované novostavby přímo sousedí  stávající objekt Družba se službami a občanským vybavením.Nedaleko bytového areálu se nachází mateřská škola, základní škola, nemocnice, divadlo, knihovna, sportovní areál, bowling, aquacentrum a větší potravinové řetězce. V bezprostřední vzdálenosti je prodejna Billa, Penny Market - 400 m, Tesco – 500 m, Retail Park u Kaflandu a Lidlu - 800 m včetně prodejen řeznictví a pekařství.

Další předností této lokality je blízkost vlakového, autobusového nádraží a dobré napojení na obchvat města. Silnice I/16 spojující Liberec, Poděbrady, Hradec Králové  zaručuje nekomplikovanou dopravní dostupnost bez nutnosti průjezdem centrem Jičína, jak do těchto měst, tak i do samotného hlavního města Prahy. Tato lokalita poskytuje široké sportovní i rekreační  využití v zimní i letní sezóně. Blízké přírodní zajímavosti: rybník Šibeňák, rybník Hádek, lesní obora,

Dopravní dostupnost

Další předností této jičínské lokality je blízkost vlakového a autobusového nádraží (asi pět minut pěšky) a vynikající dopravní napojení na obchvat města. Silnice I/16 spojující Liberec, Poděbrady, Hradec Králové zaručuje nekomplikovanou dopravní dostupnost bez nutnosti průjezdu centrem Jičína, jak do těchto měst, tak i do hlavního města Prahy.

Příroda, sport, park

Ať jste příznivcem aktivního nebo pasivního sportu, má Vám Jičín co nabídnout. Sportovní areál města poskytuje řadu možností, jak pro vnitřní, tak i venkovní  sportovní vyžití. Součástí sportovního areálu je i Aqua centrum s tobogánem, vířivkami a saunou. V letních měsících láká k rekreaci a odpočinku nedaleký rybník Šibeňák, procházky do Zámeckého parku a po okolí, golfový areál, vyjížďky na koních a kolech.Vzhledem k velkému zájmu o cykloturistiku se budují nové zajímavé cyklotrasy, směřující především do atraktivní  oblasti Českého ráje, 35 km severně se nachází známé rekreační středisko Harrachov (Krkonoše).

   

 

 

 

 

Hypo portal