• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Byt 2kk/B/T/GS, 86 m2, s vlastní zahrádkou 37 m2, Dejvice, Pod Paťankou

Základní údaje

Evidenční číslo:
P021382
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Paťanka 2687/1c, Praha 6
Cena:
9 390 000 Kč

Nadstandardní byt 2+kk, 90 m2 včetně balkónu, terasy a sklepa, plus výlučně užívaná předzahrádka 37 m2 a garážové stání v domě, je situovaný v moderním rezidenčním komplexu, v oblíbené a prestižní lokalitě Prahy 6 – Dejvice s kompletní vybaveností, skvělým spojením do centra a v blízkosti zeleně.

Dispozici bytu tvoří zádveří s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s přímým výstupem na terasu (10m) a zahradu (37 m2), přilehlý kuchyňský kout s vlastním oknem, chodba umožňující vstup do koupelny a do ložnice, ke které přiléhá prostorný balkon (10 m2) na úrovni 1.patra, s výhledem do zeleně a pražské Troje. Výměra obývacího pokoje s kuch. koutem je 35 m2.

Díky umístění domu v převýšeném terénu má obývací pokoj přímý výstup na terasu a zahradu v úrovni přízemí, zatímco na protější straně umístěná ložnice s balkónem je v úrovni celého 1.patra (2.NP). Na terasu s možností posezení navazuje zahrádka, zajišťující dostatek soukromí.

Byt je nadstandardně a kvalitně zařízený, v jednotném, vkusném designu, a je v perfektním stavu. Na podlaze pokojů jsou kvalitní dubové podlahy, dlažba v kuchyni, koupelně a na chodbě. Bezpečí a klid zajišťují protihluková okna směrem na balkon, a bezpečnostní okna směrem na zahradu, dále bezpečnostní vstupní dveře.

Kuchyně značky Hanák je ve tvaru „U“ s oknem nad kuchyňskou linkou. Kuchyňské spotřebiče jsou instalovány v kompletu AEG - vyšší řada, kamenná deska Technistone, dřez a baterie Franke.

V koupelně je vana, umyvadlo, WC, koupel. baterie Grohe, místo pro pračku.

V bytě jsou vestavné skříně značky Woodface. Bezpečnost bytu včetně sklepa v suterénu zajišťuje alarm Jablotron (s možností napojení na PCO), dále bezpečnostní dveře v bytě. Instalováno je kompletní osvětlení svítidly s LED, a tzv. Chytrá domácnost, včetně dálkově ovládané klimatizace.

Ústřední topení, radiátory s termohlavicemi. Klimatizace v obytných místnostech zajišťuje naprostý tepelný komfort.

V ceně je zahrnuto široké garážové stání vhodné i pro SUV (podle předpisů pro invalidy) a zděný sklep (4 m2) ,obojí přímo v domě, dostupné též výtahem.

K dispozici je také společná kočárkárna a sušárna v domě.

Snadno dostupný je Kaufland, drogerie, restaurace a sportovní areál Juliska. V pěším dosahu je MŠ, ZŠ a Dům dětí a mládeže. Rezidence je obklopena zelení, umožňující příjemné procházky včetně přírodní památky Baba a krásným výhledem na Prahu, na kole lze dojet podél řeky do Stromovky, Šárky, nebo k přívozu, který vede k oblíbené cyklostezce lemující pravý břeh Vltavy.

Výborné dopravní spojení zajišťují časté tram. a busové spoje (5 min. ke stanici metra A Dejvická) i vlaky (3 min. k metru Nádr. Holešovice, 13 minut na Hlavní i Masaryk nádr.). Výhodná poloha pro cesty na letiště.

Makléř

Jméno:
Petr Štěrba
Telefon:
725 628 994
Mobil:
725 628 994

Rozšiřující údaje

Obytná plocha:
66 m2
Zastavěná plocha:
3024 m2
Užitná plocha:
90 m2
Byt v rodinném domě:
Ne
Mezonet:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Plocha sklepa:
4 m2
Balkón:
Ano
Plocha balkónu:
10 m2
Terasa:
Ano
Plocha terasy:
10 m2
Výtah:
Ano
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
37 m2
Parkování:
Garážové stání
Počet parkovacích míst:
1
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Bytové jádro:
Zděné
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
Dálkové, radiátory
Připojení na internet:
Kabelové
Telefonní přípojka:
Ano
Vedení PC sítě:
Ano
Kategorie:
I
Orientace:
V, Z
Patro:
1. patro
Celkem pater:
6
Poslední patro:
Ne
Počet nadzemních podlaží:
7
Počet podzemních podlaží:
1
Umístění:
Klidná část obce
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Sociální zařízení:
Ano
Podkroví:
Ne
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Energetická náročnost podle vyhlášky:
78/2013 Sb

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24
Hypo portal