Zobrazit fotogalerii
Byt | Prodej | 1+kk | Líšťany | 1 990 000 Kč
Nabízíme k prodeji byt 1+kk v dokončovaném developerském projektu výstaveb a kompletních rekonstrukcí "Rezidence Hunčice". Byt o rozloze 32,17 m² se nachází ve 1. NP domu se 3 byty. Jedná se o stylový a zároveň praktický byt, který nabízí menší vstupní halu, koupelnu s vanou a s toaletou a prostornou obytnou kuchyni. V bytě je podlahové vytápění a příprava na krbová kamna. Dům je kompletně zateplený. K bytu je možné přikoupit parkovací stání.
Veškerá občanská vybavenost se nachází v přilehlých Líšťanech a Všerubech (obecní úřad, pošta, mateřská školka, základní škola do 9. stupně). Obec se nachází cca 10 minut cesty autem od Plzně a od hypermarketu Globus. Cesta do centra zabere dalších cca 8 minut. Právě dochází k výstavbě přivaděče a průtahu Plzní, který dopravu do všech částí města ještě více usnadní. Veřejná doprava je zajišťována autobusy Plzeňského kraje.
V celém komplexu došlo ke kompletní rekonstrukci, modernizaci a přestavbě na bytové domy (1+kk, 2+kk a 3+kk). Většina bytů je stavebně dokončena a v nejbližší možné době bude zahájeno kolaudační řízení.
Hunčice jsou malebná vesnička, kterou obklopuje hezká příroda a zároveň je velmi blízko krajskému městu Plzeň.
Byty jsou perfektní na samotné bydlení a vzhledem ke stále se rozrůstající aglomeraci Plzně, jsou také ideální investicí. Všechny informace jsou také k dispozici na oficiálním webu - rezidencehuncice.cz.
Doporučujeme osobní prohlídku.

Specifikace

Evidenční číslo:
P042235
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+kk
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Líšťany
Cena:
1 990 000 Kč
Možno hypotéka:
Ne
Obytná plocha:
32,2 m2
Užitná plocha:
32,2 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Balkón:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Novostavba
Patro:
Přízemí
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Volný ihned:
Ano
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
další podrobnosti