Zobrazit fotogalerii
Rezidence Moser - Karlovy Vary
Chebská 398/17, Karlovy Vary

Nový obytný areál Rezidence Moser vznikl v lokalitě Dvory na ulici Chebská. Nová bytová výstavba splňuje všechny požadavky na kvalitní bydlení: má výbornou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírody se spoustou atrakcí pro aktivní odpočinek a využití volného času.
Navazujeme tímto na velice úspěšný projekt výstavby bytových domů Rezidence Čertovka. Základní myšlenkou projektu Rezidence Moser je vytvořit mimořádně kvalitní bydlení - moderní obytný dům se službami v jednom komplexu.
V rámci tohoto projektu bylo nabízeno celkem 109 bytů v různých variantách dispozičního uspořádání 2+kk až 3+kk od 44 do 120 metrů čtverečních.
Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích je privátní bazén, wellness centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. K dispozici je dostatek krytých i venkovních parkovacích stání. K základnímu vybavení některých z bytů je balkon či lodžie.
Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu je recepce s 24 hodinovou službou. Kamerovým systémem je zajištěn celý areál, aby poskytnul majitelům bytů maximální bezpečí. Z podzemních garáží se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu.

Specifikace

Typ projektu:
Byty
Stav:
Dokončeno
Ve fázi:
Dokončeno
Lokalita:
Chebská 398/17, Karlovy Vary

Váš makléř
Zákaznický servis

Kontaktovat