• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Konzultace zdarma

Konzultace – prodej nemovitostí
Konzultace - exekuce

Konzultace - Prodej nemovitostí

Nabízíme Vám možnost konzultace týkající se prodeje Vaší nemovitosti. Naši makléři jsou připraveni Vám pomoci s realizací pro Vás jistě tak důležitého životního rozhodnutí, jakým je prodej či nákup nemovitosti. V rámci konzultace s naším makléřem Vám vysvětlíme, jakým způsobem je třeba postupovat, pokud chcete bezpečným způsobem prodat Vaši nemovitost a stanovíme úspěšnou strategii vedoucí ke zdárnému dokončení celého realitního obchodu.

Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci, kde můžete s makléřem probrat vhodný postup při realizaci realitního obchodu, případně také zkonzultovat možné situace, či komplikace, které v souvislosti s Vaším případem mohou nastat.

Jsme schopni Vám poradit s nastavením aktuální prodejní ceny. Naši makléři Vám také pomohou s odstraněním právních vad bránících prodeji nemovitostí (věcná břemena, zástavy apod.).

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací na uvedeném spojení:

KUZO Partners s.r.o.
Tel: +420 775 560 890
Mail: info@kuzopartners.cz

Konzultace - Exekuce

Nabízíme Vám možnost konzultace týkající se Vaší exekuce a rizik z exekuce pro Vás plynoucích. Do problémů s nezvládnutím půjčky a následným zadlužením se může dostat skutečně každý. Exekuce rozhodně není nic příjemného. Společnost KUZO Partners s.r.o., Vám nabízí řešení Vaší exekuce a pomůže Vám s Vašimi dluhy. Obecně platí, že je vždy lepší řešit problémy hned v zárodku a nenechat je narůst do obtížně zvládnutelných rozměrů. Vždy je lepší pokusit se najít řešení, jak se s dluhy vypořádat. Čím dříve nás budete kontaktovat, tím větší je šance na vyřešení Vašeho problému. Více informací naleznete v záložce „Řešení exekucí“.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací na uvedeném spojení:

KUZO Partners s.r.o.
Tel: +420 775 560 890
Mail: info@kuzopartners.cz