• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Co makléřům nabízíme

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu od r. 2006. Již od počátku našeho působení na realitním trhu realizujeme formu spolupráce mezi společností a makléři, která je přínosná a výhodná pro obě strany.

Pro realitní makléře situace na českém realitním trhu není úplně jednoduchá, a to pokud působí samostatně, ale i ve franšízingových sítích, či menších RK. Rozhodnutí, zda akceptovat nižší procentuální ohodnocení ze zrealizované provize v případě spolupráce s velkou RK, nebo zda upřednostnit vyšší odměnu za podmínky neustálého placení provozních nákladů v případě samostatné činnosti, je v této době velmi složité a v mnoha případech vede špatné rozhodnutí i k neúspěchu a k celkovému ukončení realitní činnosti.

Moderní forma spolupráce s makléři, která je naší společností realizována, umožňuje spolupracujícím realitním makléřům, či drobným zprostředkovatelům, snížit své náklady na nezbytné minimum a zvýšit své příjmy ve velmi krátké době na maximální možnou výši.

Systém spolupráce je jednoduchý, přehledný a hlavně finančně výhodný. Makléři vždy zůstává 100% provize z obchodního případu (celá rezervační záloha zůstává u makléře) a naší společnosti platí pravidelnou měsíční platbu (viz. platby uvedené níže).

Prostřednictvím spolupráce s námi se můžete věnovat samotné realitní činnosti bez zatěžujících věcí okolo – např. zbytečné administrativy, reportů, pravidelné platby inzertním serverům apod.

Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte!

Infolinka:     775 560 890
mail:           info@kuzopartners.cz

V rámci spolupráce makléřům nabízíme

 • profesionální realitní software - makléř spravuje své nabídky prostřednictvím vlastního přístupu do používaného realitního softwaru. Kontaktní údaje u jednotlivých nabídek inzerovaných na realitních serverech jsou na makléře ve formě, tak jak jste zvyklí: Vaše jméno, Váš telefon, Váš mail
 • inzerce nabídek na zásadních a nejnavštěvovanějších realitních serverech -
  Sreality.cz, Reality.cz, Idnes.reality.cz, RealityMix.cz, Ceskereality.cz, RealCity.cz, HyperReality.cz, DomyBytyPozemky.cz, RealHit.cz, Eurobydleni.cz, RealityEuro.cz, Videobydleni.cz,
  eReality.cz, ViaReality.cz, TopReality.cz, Rajrealit.cz, RealitniEso.cz, RealBonus.cz, RealitniServery.cz, DobreNemovitosti.cz, DoRealit.cz, Realingo.cz
  a dále na realitních serverech, používajících exporty nabídek z výše uvedených serverů
 • asistentská podpora - makléř má možnost kontaktovat v pracovní době asistentku na centrále společnosti, v případě nutnosti rychlého poskytnutí informací, či nutné změny údajů o jeho nemovitosti
 • monitoring soukromé inzerce a poptávek – makléř má možnost využívat monitoringu soukromé inzerce a poptávek v oblasti, kde aktuálně působí. Naše společnost je schopna poskytnout monitoring soukromé inzerce a poptávek makléřům v rámci celé ČR (není součástí paušální platby)
 • právní servis - makléř má v případě potřeby možnost řešit přípravu právní dokumentace k jeho obchodovaným případům prostřednictvím renomované spolupracující advokátní kanceláře. Podmínkou spolupráce s naší společností avšak není využívání tohoto právního servisu, makléř může spolupracovat s jakýmkoli jiným advokátem, či právníkem v rámci jeho lokality (není součástí paušální platby)

Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte!

Infolinka:     775 560 890
mail:           info@kuzopartners.cz

 Základní pravidla spolupráce

Výše jsme vám popsali co vše můžete, co pro vás uděláme a co získáte. Vzhledem k častým a opakujícím se dotazům, dále naopak výslovně uvádíme, co NEmusíte:

- NEplatíte žádné vstupní poplatky,

- NEplatíte žádná procenta z Vašich realizovaných obchodů,

- NEposíláte nám žádné výkazy, zprávy ani reporty,

- NEplatíte nám žádné licence ani jiné obdobné poplatky,

- NEmusíte využívat naši právní dokumentaci k obchodovaným případům,

- NEplatíte provoz našich kanceláří,

 Spolupracující makléř neplatí žádné jiné pravidelné poplatky (jak je tomu u franšízingových sítí), neplatí ani žádná pravidelná procenta ze svých realizovaných obchod (jak je tomu u větších RK).

 Výše paušální platby

Výše měsíční pravidelné platby je dána počtem nabídek makléře. Každý makléř má navíc možnost využít dvou-měsíčního zkušebního období, kdy je měsíční platba zvýhodněna.

Počet nabídek:
Zkušební období: Běžné období:
1 - 5 ks 1.600,-Kč/měs (bez DPH) 1.900,-Kč/měs (bez DPH)
6 - 10 ks 2.600,-Kč/měs (bez DPH) 2.900,-Kč/měs (bez DPH)
11 a více ks 3.600,-Kč/měs (bez DPH) 3.900,-Kč/měs (bez DPH)

Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte!

Infolinka:     775 560 890
mail:           info@kuzopartners.cz

Případně pro více informací o spolupráci vyplňte prosím níže uvedený formulář:

 

Jméno
Telefon
Email