• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Prodej exkluzivního stavebního pozemku v obci Káraný, 992 m2

Základní údaje

Evidenční číslo:
P0291337
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Káraný
Cena:

Rád bych Vám nabídl ke koupi exkluzivní pozemek o výměře 992 m2, který se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě obce Káraný, v chatové oblasti v blízkosti ramene řeky Labe, nazvané "Grádo".
Pozemek se skládá ze dvou parcel - zahrady o výměře 931 m2 a zastavěné plochy a nádvoří o velikosti 61 m2. Původní stavba byla již odstraněna, ale velkou výhodou je, že částečně podsklepené základy zůstaly zachovány včetně stávajícího čísla evidenčního. Na pozemku je možné zbudovat nemovitost o stejné přízemní výměře + je možné přistavět první patro.
Pozemek je rovinatý, nachází se na něm kopaná studna, elektřina je také zavedena, možnost zbudování čističky odpadních vod či septiku. Příjezd je možný z veřejné komunikace až na hranici pozemku.
Chatové oblasti kolem Káraného jsou velmi oblíbeným turistickým místem s možností různorodého využití - cyklostezky, rybaření, procházky atd. Dopravní dostupnost z Prahy je také velmi dobrá - autem cca 30 minut z centra města, případně příměstským autobusem z Černého Mostu. Možné financování hypotékou, pro více informací kontaktujte makléře.

Makléř

Jméno:
Ing. Milan Špinka
Telefon:
733715252
Mobil:
733715252

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka:
Ano
Plocha parcely:
992 m2
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Kanalizace:
Septik
Plyn:
Není
Voda:
Vlastní studna
Elektřina na pozemku:
230/400 V
Typ vlastnictví:
Osobní

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5
Hypo portal