• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Prodej secesní Vily ELLA 278 m², pozemek 719 m², ulice „Vinohradská“ , Praha 10 - část obce Strašnice

Základní údaje

Evidenční číslo:
P014433
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
7+1
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Praha 10
Cena:
18 900 000 Kč

Hledáte kvalitní, prostorný a uměřeně reprezentativní dům s rodokmenem ve velmi dobrém stavebně technickém stavu na zvučné adrese se snadnou dostupností do centra metropole za mimořádně výhodnou cenu? Nabízíme Vám VILU ELLA z první čtvrtiny dvacátého století na pomezí Vinohrad a Strašnic. Jedná se o kvalitně zbudovanou, elegantní a architektonicky vyspělou stavbu po důkladné a odborně provedené rekonstrukci se vzrostlou kultivovanou okrasnou zahradou, v širším centru Prahy. Vila ELLA o vnitřní dispozici 7 + 1 s půdním skladovacím prostorem se nachází na 719 m2 velkém pozemku a disponuje cca 251 m2 podlahové plochy vnitřního obestavěného prostoru. Plocha suterénu činí cca 63 m2, plocha prvního podlaží činí cca 89 m2, , plocha druhého podlaží činí cca 89 m 2, plocha půdního prostoru činí cca 10 m2, plocha balkónu činní cca 4 m2 plocha garážového stání činní cca 15 m2, plocha zahradního skladu činí cca 8 m2 a plocha zahradní terasy činí cca 50 m2.

Vila ELLA má nejlepší předpoklady pro všestranné využití. Navzdory jejímu umístění je v interiéru domu příjemný klid a vedle jejího užívání k nejrůznějším druhům podnikání ( zejména jako sídlo firmy, kancelářské prostory, zdravotnické zařízení, právní, architektonická či jiná kancelář, další služby atp. ) je vhodná zejména k bydlení v rodinném domu se zahradou s jednoduchou a rychlou dostupností do srdce města. Vila byla dlouhá léta využívána jako sídlo i působiště renomované a prosperující notářské kanceláře. Tomu odpovídá i úroveň jejího zabezpečení.

Vila ELLA v režii stávajících majitelů prošla zevrubnou, nákladnou a důkladnou citlivou rekonstrukcí. Po technické stránce se tak zdařilo uvést objekt do příkladného stavu, a to při současném zachování jeho secesní stylové čistoty a nadčasové elegance.

Bezprostředně před domem je možno 24 hodin denně zastavit automobilem k provedení vykládky či nakládky osob a věcí. Bezproblémové parkování je možné na bezprostředně přilehlých komunikacích v těsné blízkosti domu. V ceně domu je nedaleké garážové stání na rohu ulic Názovská a Počernická. V případě získání příslušných povolení je možné zbudování podzemní dvougaráže podobně, jak se v nedávné minulosti stalo i u sousední vily. Do té doby není vjezd na pozemek automobilem možný.

Na nemovitostech ve vlastnictví fyzických osob neváznou žádné právní závady. V případě vašeho zájmu vám Vilu ELLA ochotně blíže představíme.

Makléř

Robert Částek
Jméno:
Robert Částek
Telefon:
737 441 453
Mobil:
737 441 453

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka:
Ne
Obytná plocha:
246 m2
Zastavěná plocha:
113 m2
Užitná plocha:
278 m2
Plocha parcely:
719 m2
Nebytová plocha:
38 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Plocha sklepa:
5 m2
Balkón:
Ano
Plocha balkónu:
4 m2
Terasa:
Ano
Plocha terasy:
49 m2
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
534 m2
Parkování:
Garáž, Venkovní stání
Počet parkovacích míst:
4
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
V domě, plynové, radiátory
Připojení na internet:
Kabelové
Telefonní přípojka:
Ano
Počet telefonních linek:
1
Vedení PC sítě:
Ano
Orientace:
V, Z
Celkem pater:
1
Počet bytových jednotek:
1
Počet místností:
8
Počet nadzemních podlaží:
2
Počet podzemních podlaží:
1
Umístění:
Centrum
Charakter obce:
Velké město
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Typ vlastnictví:
Osobní
Dopravní dostupnost:
Auto, Dálnice, I. třída, Metro
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24
Hypo portal