• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Rodinný dům 6+kk,Plzeň - Severní Předměstí

Základní údaje

Evidenční číslo:
P026181
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+kk
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Plzeň
Cena:
15 000 000 Kč

Dovolujeme si Vás oslovit mimořádnou nabídkou prodeje RD 6+kk v Plzni, v Hojerově ulici na Severním Předměstí. Tento RD byl kolaudován v r. 2008, jeho obytná plocha je cca 220 m2. Celkovou koncepcí a vybavením se jedná o velmi zajímavou nabídku.
V přízemí nemovitosti se nachází vstupní hala se šatnou, prostorná předsíň se vstupy do obývacího pokoje, útulné kuchyně, dále pracovny, koupelny a malé technické místnosti (pračka). Dominantou předsíně je dřevěné schodiště. Centrem obývacího pokoje je výkonný krb, kterým lze vytápět celou nemovitost. V této části nemovitosti jsou podlahy kombinované, nechybí tu ani podlahové topení. Patro nemovitosti tvoří dva dětské pokoje, dvě ložnice a dále koupelna. Všechny pokoje mají přístup na balkon. Zde tvoří podlahy zejména kvalitní koberce. Jednotlivé pokoje v RD jsou klimatizovány, jsou vybaveny kvalitním vestavěným nábytkem a centrálním vysáváním.
Vytápění nemovitosti je zajištěno primárně plynovým kotlem, dále tepelným čerpadlem vzduch/vzduch a také krbem - rozvody jsou k tomuto účelu instalovány do všech místností. Nemovitost není podsklepená, střecha je sedlová. Podkroví lze využít například k uskladnění sezonních věcí ( cca 50 m2).
Pozemek kolem nemovitosti je také dobře a smysluplně využit. Při vstupu se nachází malé jezírko s okrasnými rostlinami kolem ( kvalitní filtrace, zajišťující čirost vody), zahradní altán k letnímu posezení a ke grilování, jehož součástí je pevný krb s udírnou. Za rodinným domem se nachází krytý bazén o velikosti 15 m2, vyhřívání zajišťuje tepelné čerpadlo a čirost vody opět kvalitní filtrace. Při vjezdu na pozemek je umístěn zahradní sklad se zatepleným podkrovím o velikosti cca 27 m2, kterého lze využít i jako garáž. Na sklad navazují dva přístřešky, jejichž celková plocha je cca 55 m2. Na pozemku jsou celkem tři prostorná parkovací stání a další volné parkovací plochy jsou před domem - na komunikaci.
Celá nemovitost je monitorována kamerovým a zabezpečovacím systémem. Na střeše zahradního skladu jsou umístěny fotovoltaické panely ( 5,5 kWp) s ročním výnosem cca 36.000 Kč dalších 14 let. Proto jsou celkové náklady na provoz tohoto domu velmi nízké, cca 3.000 Kč.
RD se nachází v zástavbě rodinných domů, na velice klidném místě, které ani do budoucna nebude rušeno žádným provozem. Vzhledem k tomu, že všechny instalace a všechny interiérové práce i práce na pozemku si majitel nemovitosti prováděl sám, lze říci že tato nemovitost je skutečně v top stavu, je velmi dobře vybavena a zajišťuje opravdu komfortní bydlení pro celou rodinu. Nemovitost je vhodná pro náročnější uživatele.

Makléř

Jméno:
Eva Petrušová
Telefon:
775 711 787
Mobil:
775 711 787

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka:
Ano
Obytná plocha:
220 m2
Zastavěná plocha:
114 m2
Užitná plocha:
228 m2
Plocha parcely:
747 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Balkón:
Ano
Plocha balkónu:
10 m2
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
633 m2
Parkování:
Garáž, Venkovní stání, U domu (veřejné), Kryté stání
Počet parkovacích míst:
3
Konstrukce budovy:
Cihla
Rok výstavby:
2008
Stav nemovitosti:
Novostavba první majitel
Elektřina:
230/400 V
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Shodný s vytápěním
Vytápění:
V domě, plynové, kotel
V domě, tuhá paliva, krb
V domě, tepelné čerpadlo
Orientace:
JV, JZ
Celkem pater:
1
Počet nadzemních podlaží:
2
Umístění:
Klidná část obce
Charakter obce:
Velké město
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Typ vlastnictví:
Osobní
Vybavení:
Kuchyňská linka, Nábytek, Sprchový kout, Krb, Vana, Bazén
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
MHD, Auto, I. třída
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27
Hypo portal