• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Spoluvlastnický podíl 1/4 na rodinném domě, krásné místo.

Základní údaje

Evidenční číslo:
P005692
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kraslice
Cena:
130 000 Kč

V rámci insolvenčního řízení nabízíme k prodeji spoluvlastnický podíl ve výši 1/4 na RD, krásné místo. RK nijak nezajišťuje prodej zbylé části nemovitosti, dle dostupných informací majitel ani nemá o prodej zájem. Údaje ze znaleckého posudku: Předmětné nemovitosti se nacházejí v severní části města Kraslice – Tisová cca 200 m od silnice Kraslice – Bublava. Kdysi tato část města byla samostatnou obcí. Jde o lokalitu, kde z poloviny se jedná o zástavbu trvale obývanou a druhou polovinu tvoří rekreační chalupy. Přístup k domu je po místní komunikaci. Nemovitost se nachází ve stráni.
Jedná se cihlový samostatně stojící dům o velikosti 5 + 1. Dům byl postaven dle odhadu asi v roce 1920 a je tvořen jedním nadzemním podlažím a podkrovím. V katastru nemovitostí je uveden jako dům určený k rodinné rekreaci, ale podle místního šetření je dům užíván k trvalému bydlení.
Není zateplen, vrchní polovina domu je obložená dřevem. K domu nebyly předloženy žádné doklady. Ve spisovně Městského úřadu Kraslice byly dohledány doklady k přístavbě garáže a osazení plynového kotle a rozvodů plynu.
Střecha i okapy jsou plechové, opatřené ochranným nátěrem, okna i dveře jsou dřevěné. V přízemí domu je ústřední topení. Všechny podkrovní místnosti jsou vytápěné elektrickými přímotopy. V obývací místnosti je krb a v jídelně krbová kamna. Plynový kotel slouží i k ohřevu vody. Plynofikace domu se uskutečnila v roce 2006. Do domu vede elektropřípojka (220 a 380 V) a vodovodní přípojka z veřejného vodovodu. Dům je odkanalizován do kanalizace zakončené městkou ČOV. K domu je přistavena garáž, která je v současné době využívaná jako sklad sezónních věcí. Vstup do domu je z veřejné komunikace přes zahradu.
Za domem je zahrada s okrasnými stromy a keři. Zahrada je ve svahu a je celá oplocená z části dřevěným plotem z části potahovaným pletivem. V horní části zahrady se nachází altán a malý skleník. Přes zahradu vede vzdušné vedení NN.
Dům je v dobrém technickém stavu, který odpovídá pravidelné údržbě a modernizaci.

Makléř

Jméno:
Bohuslav Dubanský
Telefon:
608 048 941
Mobil:
608 048 941

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka:
Ne
Obytná plocha:
234 m2
Zastavěná plocha:
370 m2
Užitná plocha:
234 m2
Plocha parcely:
1583 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Balkón:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
1213 m2
Parkování:
U domu (veřejné)
Konstrukce budovy:
Cihla
Rok výstavby:
1920
Stav nemovitosti:
Dobrý
Celkem pater:
1
Počet bytových jednotek:
0
Počet nadzemních podlaží:
2
Počet podzemních podlaží:
1
Umístění:
Okrajová zástavba
Charakter obce:
Vesnice
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Nezařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Energetická náročnost podle vyhlášky:
78/2013 Sb

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7
Hypo portal