• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Polovina domu s vlastnictvím samostatné bytové jednotky, Kobylisy, Přemyšlenská

Základní údaje

Evidenční číslo:
P021347
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Praha 8
Cena:
9 500 000 Kč

Polovina rodinného domu, včetně výlučného vlastnictví bytové jednotky o dispozici 5+1, umístěné v přízemí, resp. zvýšeném přízemí cihlového domu se zahradou, na vynikajícím, velmi klidném místě s rodinnými domy v nízké rezidenční zástavbě, s perfektní dopravní dostupností (metro Kobylisy 400 m pěšky, plus sedm linek tramvaje).

V domě jsou vymezené prohlášením vlastníka dvě bytové jednotky, samostatně zapsané do katastru. Předmětem prodeje je prodej ideální poloviny domu se zahradou, včetně výlučného vlastnictví bytové jednotky, umístěné v přízemí, resp. zvýšeném přízemí. Zahrada je užívána společně s druhým vlastníkem a je s podílovém spoluvlastnictví ½.

Slunná orientace zahrady na jih, přímo pod okny bytu, do klidného, rozlehlého vnitrobloku převážně řadových rodinných domů, vlastní pergola pro příjemné posezení.

Byt samotný má výměru 113 m2 a nachází se na dvou podlažích, spojených schodištěm z rohu obývacího pokoje. V roce 2005 byla provedena celková rekonstrukce: podlahy, příčky, topení, obě koupelny, kuchyně, nábytek na míru, dřevěná Eurookna, podlahové topení pod dlažbou, bezpečnostní venkovní rolety. V přízemí(zvýšením přízemí je situován byt 3+1, s prostorným světlým obývacím pokojem, kuchyní s krásným výhledem a dvěma ložnicemi, dvě koupelny s WC, menší šatna, všechny místnosti jsou přístupné přímo z chodby bytu, neprůchozí. V jedné koupeně je vana a WC, v druhé sprchový kout a WC. V dalším podlaží jsou situovány další dvě místnosti, s krbem, sprchovým koutem a klasickou finskou saunou. Dále k bytu přísluší dvě komory na chodbě domu k výlučnému užívání, které nejsou započteny do plochy bytu, a půda (72 m2), společná s druhou bytovou jednotkou.

Na jižní straně, směrem do zahrady, jsou okna obytných místnosti umístěná na úrovni zvýšeného přízemí. Všechna okna, která jsou v pohledu z vnitrobloku/zahrady i v pohledu z ulice patrná v provedeni v hnědé barvě, přísluší k bytové jednotce.

Dům po rekonstrukci (zateplení, fasáda), je napojený na elektřinu, vodu, kanalizaci.

Zateplená budova, nízké provozní náklady. Bezproblémové parkování, velmi klidná, příjemná ulice, plná občanská vybavenost, skvělá dopravní dostupnost. Zabezpečení alarmem.

Kategorie energetické náročnosti bude upřesněna, dům je zateplený, byla provedena výměna oken. Ideální pro rodinu s dětmi. Možno financovat hypotékou.

Makléř

Jméno:
Petr Štěrba
Telefon:
725 628 994
Mobil:
725 628 994

Rozšiřující údaje

Zastavěná plocha:
125 m2
Užitná plocha:
200 m2
Plocha parcely:
282 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Plocha sklepa:
15 m2
Balkón:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Plocha zahrady:
200 m2
Parkování:
U domu (veřejné), Garážové stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Po rekonstrukci
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Zdroj teplé vody:
Elektrický se zásobníkem (bojler)
Vytápění:
V domě, elektrické, kotel
Připojení na internet:
ADSL
Telefonní přípojka:
Ano
Patro:
Zvýšené přízemí
Celkem pater:
1
Počet bytových jednotek:
2
Počet nadzemních podlaží:
2
Umístění:
Klidná část obce
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
MHD, Příměstská doprava, Metro
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29 photo_30
Hypo portal