• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

1/12 činžovního domu, Kladno Lidická

Základní údaje

Evidenční číslo:
P005686
Typ nemovitosti:
Činžovní dům
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kladno
Cena:
180 000 Kč

V rámci insolvenčního řízení (nemovitost nelze použít při koupi jako zástavu za úvěr) nabízíme id. 1/12 činžovního domu v ulici Lidická. Potenciál koupě může spočívat ve skutečnosti, že někteří další spoluvlastníci mají exekuční řízení a je pravděpodobné, že by šlo jednat o koupi dalších podílů. Tyto však realitní kancelář nijak nezajišťuje!
Dům byl postaven jako samostatný objekt a má celkem 3 nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, je zde půda a obytné podkroví není vybudované. Zdroj informace o době výstavby: znalecký posudek, rok výstavby: 1934.
Základy má betonové bez izolace, konstrukce objektu je zděná, tloušťka stěn je 40 cm a stropy jsou z dřevěných trámů. Tvar střechy je valbový, střešní krytina je tvořena pálenou taškou a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou břízolitové a zateplení pláště není provedeno.
V domě se nachází 4 bytové jednotky 1+1. Podlahová plocha činí 274,42 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 401,34 m2. Ve sníženém přízemí se nachází bývalá prodejna masny a skladovací prostory a půdu.Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a zemní plyn není zaveden. Dům je vytápěn lokálně pomocí kamen a nejsou instalována topná tělesa. Dům nedisponuje zdrojem teplé vody.Stěny objektu jsou poškozené, střecha je zastaralá, okna jsou provedena podstandardně, podlahy v objektu jsou podstandardního provedení, vybavení je podstandardního provedení a rozvody v objektu jsou podstandardní. Bytový dům je ve špatném stavu, který neumožňuje pronájem.
Přilehlý pozemek je bez porostů a pozemek je oplocen zděným plotem. Sklon pozemku je mírně svažitý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: chlívky, sklad předělaný na bydlení (bez kolaudace).

Makléř

Jméno:
Bohuslav Dubanský
Telefon:
608 048 941
Mobil:
608 048 941

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka:
Ne
Obytná plocha:
401 m2
Zastavěná plocha:
398 m2
Užitná plocha:
401 m2
Plocha parcely:
714 m2
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Balkón:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
U domu (veřejné)
Konstrukce budovy:
Smíšená
Stav nemovitosti:
Špatný
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Celkem pater:
2
Počet bytových jednotek:
4
Počet nadzemních podlaží:
3
Počet nebytových jednotek:
1
Charakter obce:
Velké město
Typ vlastnictví:
Osobní
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Energetická náročnost podle vyhlášky:
78/2013 Sb

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11