• Hypo portal

Spolupracujte s námi a snižte své provozní náklady na minimum.

Zcela vyjímečný, luxusní byt rozprostírající se ve 3 podlažích, vhodný i k reprezentačním účelům.

Základní údaje

Evidenční číslo:
P005863
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
5+kk
Typ zakázky:
Prodej
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Praha 6
Cena:
14 900 000 Kč
Cena poznámka:
+provize RK 2% + DPH z provize, včetně služeb AK a úschovy peněz

Již při vstupu do bytu je patrné, že prošel výjimečnou rekonstrukcí nikoliv za účelem prodeje, ale pro potěšení majitele dle projektu arch. Miluniče (mimo jiné Tančící dům). Jak je tohoto architekta zvykem vyhýbá se ustáleným standardům, s důrazem na jednotlivé kontury, vše je do detailu propracované. Byt je vhodný pro náročnou klientelu, která vyhledává útěk od konzervativního stylu bydlení. Zcela atypicky řešený, upravený pro radost a duševní pohodu majitele, v souladu s učením Feng Shui. V bytě nenajdeme žádné ostré rohy, vše zaoblené (jak zdi, tak vybavení). Celkem 227m2 (z toho 3 balkóny a terasa celkem 46m2 a sklep 15m2). K bytu je dále nutno koupit 1 garážové stání, v uzavřeném objektu, cca 50 metrů za domem, za cenu 600.000,- Kč.
Dům je novostavbou z roku 2000, přičemž v roce 2014 došlo nákladem cca 4 mil.k výměně střechy za luxusní hliníkovou, která svými vlastnostmi zaručuje bytu ty nejlepší podmínky. V domě pouze 7 bytů, přičemž na patře je vždy jen jeden byt, poslední 3 podlaží zaujímá nabízený byt. V jeho přízemí se nachází prostorná hala s dostatkem úložných prostor, obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, ložnice, kinosál, WC, koupelna a 3 balkóny. Dominantou prostoru je obří, designové topení s krbem. V 1. patře ložnice s koupelnou, vhodná rovněž jako kancelář, ve 2. prosklená kompletně hvězdárna s velkou terasou, z níž je výhled až na Říp. Před 3 roky proběhla nákladem cca 3,5mil. kompletní rekonstrukce, zbyly pouze holé zdi. Použity pouze špičkové matriály a nejnovější stavební postupy. Všechny zdi hliněné (přírodní - unikátní vlastnosti při postupném uvolňování tepla a konstantní vlhkosti), v některých částech zazděny křišťály pro duchovní čistotu prostoru, okna dřevěná a automatickými roletami, regulace teploty a vlhkosti, ručně tkaný koberec z Tibetu, podlahy javor a sibiřský cedr, stejně jako dveře z masivu a velká část zakázkového zařízení a vybavení, jakož i designových doplňků, dřevěné trámy, designové topení, italská dlažba a obklady, atd.). Byt se prodává rovněž včetně kompletního zařízení a vybavení (většina na míru), některých dekorací, lustrů, domácího kina, nábytku, kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči, atd., pořizovací cena vybavení cca 2 mil (vše již obsaženo v ceně bytu!). PENB G je uveden pouze do zajištění energetického štítku. Jedná se o ojedinělou nabídku, byt je nutné vidět při osobní prohlídce, z fotek a popisu nelze jeho kvalitu ocenit.

Makléř

Jméno:
Bohuslav Dubanský
Telefon:
608 048 941
Mobil:
608 048 941

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka:
Ne
Obytná plocha:
227 m2
Užitná plocha:
227 m2
Plocha parcely:
227 m2
Mezonet:
Ano
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Balkón:
Ano
Terasa:
Ano
Výtah:
Ano
Zahrada:
Ne
Parkování:
Garážové stání
Počet parkovacích míst:
2
Konstrukce budovy:
Cihla
Rok renovace:
2015
Rok výstavby:
2001
Stav nemovitosti:
Novostavba
Bytové jádro:
Zděné
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vodovod
Patro:
9. patro
Celkem pater:
9
Poslední patro:
Ano
Počet nadzemních podlaží:
10
Charakter obce:
Velké město
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Zařízeno
Atypický:
Ano
Využití:
Smíšené
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27
Hypo portal